Únosca prenasledoval ženu až do karate klubu – vynášali ho odtiaľ na nosidách

Muž v meste Charlotte v Severnej Karolíne sa pokúsil uniesť ženu do svojho auta. Našťastie sa jej podarilo uvolniť a utiecť do blízkeho karate klubu, kde prosila o pomoc. Ako to dopadlo si môžete ľahko domyslieť. Únoscu, po zápase s hlavným inštruktorom karate, odnášali na nosidlách.

Ilustračný obrázok

Randall Ephraim, hlavný inštruktor karate, popísal celú situáciu: „V hale bolo ešte niekoľko detí, ktoré čakali na svojich rodičov a zopár starších študentov, ktorí upratovali. Zrazu sem vbehla mladá žena a uviedla, že sa jej snaží niekto ublížiť. Krátko na to prišiel do budovy muž. Keď som sa ho opýtal, ako mu môžem pomôcť, odpovedal, že sa tu zastavil pre dámu. Žena trvala na tom, že muža nepozná a chce ju uniesť.“ Tréner poprosil muža, aby opustil budovu. Ten však výzvu trénera neposlúchol: „Nasilu a agresívne sa snažil dostať do miestnosti, kde bola žena.“

„Musel som začať konať a ochrániť nielen seba, ale aj ženu. Akonáhle sa znova pokúsil zaútočiť, bol som nútený začať s ním zaobchádzať inak.“ Podozrivý sa tiež pokúsil napadnúť policajných dôstojníkov, ešte predtým, ako ho zatkli. Nakoniec bol odvezený do nemocnice so zraneniami. Informácie o jeho stave zatiaľ nie sú k dispozícii.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Mužovi sa po sexuálnej hre zasekol v zadku osviežovač vzduchu – museli ho operovať

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #275