in

V kinách sa čoskoro objaví film Abigail. Únoscovia v ňom pochopia, prečo by nemali unášať deti (+ trailer)

Nie je to Twillight ani Dracula. Abigail je nový horor od režisérov Matta Bettinelli-Olpina a Tylera Gilletta, ktorý vám ukáže upírov tak, ako ste ich ešte nevideli.

Zdroj: Bernard Walsh/Universal Pictures

Oficiálny slovenský popis znie: „Na to, aby skupina potenciálnych zločincov získala výkupné vo výške 50 miliónov dolárov stačí jediné. Uniesť a počas jednej noci postrážiť 12-ročnú baletku, dcéru vplyvného predstaviteľa podsvetia. V izolovanom sídle sa únoscovia začnú jeden po druhom strácať a s narastajúcim zdesením zistia, že rozhodne nestrážia obyčajné dievčatko.“

Zdroj: Bernard Walsh/Universal Pictures

Hlavnú postavu Abigail hrá Alisha Weir. 14-ročná írska herečka debutovala v roku 2018 v hororovom thrilleri Don’t Leave Home a odvtedy sa objavila v televíznych seriáloch Darklands a Wicked Little Letters.

Predpokladanú „final girl“ (posledné dievča nažive) vo filme hrá Melissa Barrera, ktorá sa Abigail predstaví ako Joey, keď sa ju pokúša utešiť. Melissu ste mohli naposledy vidieť ako Sam Carpenter z filmu Scream z roku 2022 a jeho pokračovania, Scream VI.

Vo filme si tiež zahral Angus Cloud, ktorý sa pripája k skupine únoscov ako Dean vo svojom poslednom filmovom počine krátko pred jeho predčasnou smrťou v júli 2023.

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre