in

Varovali ho, že sa mu stromček do domu nevojde. Otecko si však spravil po svojom, takto to dopadlo

Ako väčšina domácností na celom svete, aj rodina Griswaldovcov sa pripravuje na sviatočné obdobie, čo zahŕňa aj nájdenie toho perfektného vianočného stromčeka. Otec rodiny to však vzal po svojom a namiesto najlepšieho očividne počul najväčší. A hoci ho varovali, že strom, ktorý vybral, sa im do domu nevojde, nepočúval. Píše o tom The Sun.

Podľa členky ich rodiny Chelle Brigham, rodina spoločne navštívila špeciálnu stromovú farmu, kde za každý vyťažený strom zasadia na jeho miesto päť ďalších. Pri prezeraní obrovskej zbierky potenciálnych vianočných stromčekov skupina narazila na jeden, do ktorého sa okamžite zamilovali a hoci mali pochybnosti, otec ich presvedčil, že ho vezmú. Doma však zistili, že zaviazaný vyzeral oveľa menší než v skutočnosti je. 

V skutočnosti bol vianočný stromček taký vysoký, že jeden z členov rodiny musel vyjsť hore na druhé poschodie, aby odstránil všetky šnúrky. Rodina sa nakoniec na situácii zasmiala a sú zmierení s tým, že im bude trvať večnosť kým, ho ozdobia.

@chelle.brigham Griswald family christmas tree. #christmas #christmasfail #fail ♬ Santa Baby – Gwen Stefani

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre