in

„Veľmi nepríjemné“, intímne scény medzi Jennou Ortegou (21) a Martinom Freemanom (52) vyvolali kontroverziu

Snáď všetci sme už vo svojom okolí zažili pár, ktorý sa tak trochu vymykal zaužívaným štandardom. Títo ľudia si to ale vybrali. Čo ale ak niečo takéto musíte predstierať či chcete či nechcete kvôli filmovej roli? Nie vždy je ale všetko také, ako sa nám na prvý pohľad môže zdať.

 

Film Miller’s Girl vyvolal kontroverziu kvôli zobrazeniu intímnej scény s Jennou Ortegou (21) a Martinom Freemanom (52). Kritici tvrdia, že značný vekový rozdiel medzi týmito dvoma hercami vyvoláva otázky o vhodnosti takýchto párov vo filmoch. . Táto diskusia podčiarkuje pretrvávajúcu výzvu v tomto odvetví týkajúcu sa vekových rozdielov, najmä v romantickom alebo intímnom kontexte.

Zdroj: Miller’s Girl / Lionsgate Films and co-producers

Intímne scény v Miller’s Girl vyvolali rôzne názory. Mnohým je nepríjemný vekový rozdiel medzi Jennou Ortegou (21) a jej postavou, ktorá má mať po boku Martina Freemana 18 rokov. Diváci na sociálnych sieťach vyjadrili znepokojenie, spochybňujúc nevyhnutnosť scén.

Komentáre ako „Tento film mi bol nepríjemný. Veľmi nepríjemný. Prečo som to vôbec pozerala?“ odrážajú pocity tých, ktorí sú znepokojení vekovou dynamikou. Naopak, priaznivci zdôrazňujú, aby sa Ortega pri výbere úloh správala ako dospelá osoba, pričom podčiarkujú dôležitosť rešpektovania jej rozhodnutí ako herečky.

Zdroj: Miller’s Girl / Lionsgate Films and co-producers

Kontrastné odpovede zdôrazňujú prebiehajúci diskurz o zastúpení veku vo filmovom priemysle a zdôrazňujú zodpovednosť filmárov zaobchádzať s takými chúlostivými témami opatrne.

Na produkcii filmu sa však podieľala aj koordinátorka intimity. Po rozruchu a obavách na sociálnych sieťach o intímnej scéne s Jennou Ortegou a Martinom Freemanom sa koordinátorka intimity filmu Kristina Arjona v nedávnom rozhovore vyjadrila k tejto kontroverzii. Ubezpečila verejnosť, že partneri na obrazovke sa počas procesu natáčania skutočne cítili príjemne, pričom zdôraznil komplexné opatrenia prijaté na rešpektovanie hraníc Jenny Ortegy.

Zdroj: Miller’s Girl / Lionsgate Films and co-producers

V rozhovore Arjona vysvetlila: „Počas tohto procesu tam bolo veľa ľudí, ktorí sa zaoberali Jennou a tým, aby sa uistili, že je to v súlade s tým, čo jej vyhovuje, a ona bola veľmi odhodlaná a bola si istá tým, čo chce robiť.“

Jej vyjadrenie poskytuje pohľad do zákulisia úsilia o zachovanie rešpektujúceho a konsenzuálneho pracovného prostredia pre hercov zapojených do takýchto citlivých scén.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre