in

Vianoce na Netflixe – Poradíme vám, ktoré novinky sa oplatí vidieť a ktoré klasiky tu nájdete

Ak si chcete užiť Vianoce v kruhu rodiny či priateľov a schúliť sa s nimi na gauči, máme pre vás perfektné tipy, ktoré vám pomôžu vybrať si ten správny program. Netflix totiž v sebe ukrýva vtipné novinky, ale i klasiky, bez ktorých by Vianoce neboli Vianocami.

Najjednoduchší spôsob, ako sa dostať do sviatočnej nálady, je vybrať si kategóriu Sváteční, ktorú Netflix v tomto období pridal medzi žánre. Najprv si však s nami pozrite ukážku toho, čo od Vianoc na Netflixe očakávať.

NOVINKY

Zlouni: Vánoční zlo

Rozprávka Zlouni: Vánoční zlo je určená pre všetky vekové kategórie. Tieto animované zvieratká nemajú v úmysle nič dobré a nevadí im ani to, že sú Vianoce. 

Oficiálny popis znie: „Tradícia sa majú dodržiavať a to platí aj pre vianočné lúpeže. Pán Vlk s partou zvieracích zloduchov preto musí v meste veľmi rýchlo nastoliť pravú sviatočnú atmosféru.“ 

Nejlepší Vánoce na světě 

Ak hľadáte pohodovú komédiu pre celú rodinu, film Nejlepší Vánoce na světě je pre vás to pravé. Dve kamarátky nemajú práve ružovú spoločnú minulosť, no Vianoce zariadia, aby dostali druhú šancu na to, aby ich vzťah napravili. Nie že by po tom túžili.

Oficiálny popis znie: „Osud im nadelil spoločné Vianoce, ale Charlotte sa nejako nezdá, že by mohol byť život Jackie až taký ideálny, ako sa na prvý pohľad zdá. A rozhodne sa to všetkým dokázať!“ 

Ty jo! Vánoce

Tip máme aj pre fanúšikov seriálov. Ak hľadáte krátky seriál, ktorý vás zabaví a nezanechá vo vás na konci príliš veľa otázok, tak Ty jo! Vánoce je pre vás to pravé orechové.

Oficiálny popis znie: „Nezadaná tridsiatnička Thando si vymyslí, že má priateľa, aby jej rodina dala pokoj. Teraz má ale 24 dní na to, aby nejakého zohnala a priviedla ho ukázať na Vianoce.“ 

Rodinná rošáda

Táto novinka v podobe komédie s Jennifer Garner si už nejaký čas drží popredné miesto v rebríčku obľúbenosti. Niet sa čomu diviť, keďže vám táto vianočná komédia ukáže, že na Vianoce je naozaj všetko možné. 

Oficiálny popis znie: „U Walkerovcov je pred Vianocami všetko hore nohami. Vzácny nebeský úkaz totiž spôsobí, že sa rodičia ocitnú v telách svojich násťročných detí, z ktorých sa naopak stanú ich rodičia.“ 

NEZABUDNUTEĽNÉ KLASIKY

Grinch

Ak hľadáte zeleného vianočného zloducha, Grincha nájdete na Netflixe v hranej aj animovanej podobe. Môžete si tak napríklad spraviť maratón týchto filmov a sledovať, ako Grinch postupne odhaľuje čaro Vianoc a vytráca sa jeho mrzutosť.

K nezabudnuteľným klasikám tiež určite patrí film Pelíšky, ktorý snáď netreba predstavovať.

Užiť si tu môžete aj klasické česko-slovenské rozprávky s vašimi obľúbenými princeznami. Popri Perinbabe tu nájdete napríklad Soľ nad zlato, Kráľ Drozdia brada, Peklo s princeznou, Nejkrásnejší hádanka či Čertoviny. Nachádzajú sa tu tiež aj novšie rozprávky ako Sedem zhavranených bratov či Zakliata jaskyňa.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Fotografie tetovaní, ktoré budú ľudia ľutovať do konca svojho života

Spríjemnite si intímne chvíle s partnerom, pomocou tohto nového trendu…alebo aj nie.