in

Vieme, kedy vyjde na Maxe „Godzilla x Kong: The New Empire“ + TRAILER

Kto by nemiloval filmy o Godzille a King Kongovi, ktorí terorizujú ľudí a tí si s nimi musia nejako poradiť. Tentokrát sa však tvorcovia vyhrali s príbehom a bude to nečakané. Godzilla x Kong: The New Empire prichádza na Max.

Godzilla x Kong: The New Empire je akčný film, v ktorom hrajú Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Dan Stevens, Kaylee Hottle, Alex Ferns a Fala Chen.

Zdroj: Favorisxp/Deviantart

Film je pokračovaním filmu Godzilla vs. Kong (2021) a piatym filmom Legendary a Warner Bros.‘ Monsterverse, fiktívny vesmír s Godzillou, King Kongom a ďalšími postavami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Godzilla x Kong (@godzillaxkong)

Nové impérium sleduje Kongovu cestu, aby našiel svoju rodinu cez neobjavenú vrstvu Dutej Zeme – a to, čo odhalí, neúmyselne prinesie ľudstvu doteraz najnebezpečnejšiu hrozbu… takú, ktorej sa dá čeliť, avšak Kong a Godzilla musia spojiť svoje sily, aby sa teraz vyvinuli ako nikdy predtým,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Godzilla x Kong (@godzillaxkong)

Film mal pôvodne premiéru v kinách v marci a dva víkendy po sebe bol na vrchole pokladníc Severnej Ameriky. Film budeme môcť streamovať už 4. júla.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre