in

Virálne video znova v kurze: 87-ročný dedko parkuje do garáže, ktorá je len o 6 cm širšia než auto

Niektoré príspevky na sociálnych sieťach nikdy neomrzia a mohli by sme ich prehliadať dokola a dokola. Internetom sa pomerne často šíria videá zo situácií, keď ľudia bojovali so zaparkovaním svojho štvorkolesového miláčika a povyvádzali rôzne kúsky. Pokrčené plechy, trafenie áut stojacich vedľa či rôznych iných predmetov… skrátka, na internete je toho požehnane.

Zdroj: Ruben Willems/YouTube

Nič z toho, čo sme opísali v prvom odstavci (alebo inak perexe), sa nemohlo udiať Eugeneovi Breynaertovi z Belgicka. Ten bol totiž majster svojho remesla. Nevedno, či ho k tomu donútili okolnosti, no jeho schopnostiam treba náležite zatlieskať a vzdať hold. V tom čase 87-ročný deduško z krajiny vychýrenej čokolády totiž vo videu z roku 2010, ktoré sa opakovane stalo virálnym, musí svoje mini autíčko zaparkovať do garáže. Nič by na tom nebolo, keby nebola garáž širšia len o 6 centimetrov, ako jeho červený tátoš.

Ako možno vidieť na videu, pre Eugenea to nie je žiaden problém, aj keď samotná procedúra je viac ako komplikovaná. Najprv musel čiperný dedko sklopiť spätné zrkadlá. Následne potreboval trafiť auto do voľného priestoru vstupnej časti spomínanej garáže. Mimochodom, po oboch stranách garáže si pán nalepil penu, aby svojho tátoša neoškrel (a ani steny).

Po úspešnom vojdení do garáže, potreboval Eugene z neho vystúpiť, čo sa javila ako najväčšia tortúra spomínaného procesu. Kráľ parkovania však vynaliezavo otvoril dvere svojho príbytku cez spustené okno, následné cúvol, vystúpil, posunul autíčko dopredu, zavrel dvere auta a následne aj dvere svojho obydlia, ktoré ešte pre istotu zaistil dvoma kreslami.

Deduško – hrdina už však nie je medzi nami niekoľko rokov. „Najlepší šofér celého Liedekerke“, čo je 12 000-ové mestečko vo Flámsku, opustil tento svet ako 94-ročný v roku 2016. Jeho pamiatka s geniálnym parkovaním však ostane živá asi navždy.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre