in

Vtipné nedorozumenie. Uviaznutý pes v bahne si vystrelil zo záchranárov

Láska k psom je jedinečný cit, ktorý spája ľudí a ich štvornohých miláčikov. Táto vzájomná väzba prináša radosť, lojalitu a nevýslovnú spokojnosť, zväčša z oboch strán. Psi sú známi svojou oddanosťou a schopnosťou porozumieť emocionálnym potrebám svojich ľudských spoločníkov. Preto sú medzi ľuďmi nesmierne populárne.

Zdroj: Errol & Duncans cocker spaniel channel

Ukázalo sa, že až príliš. Pri nedávnom incidente boli záchranári zvierat privolaní do parku v Anglicku po tom, čo dostali správu o psovi uviaznutom v blatistej priekope. Záchranný tím bol zložený z dobrovoľníkov, ktorým však po príchode na miesto incidentu neostávalo nič iné, len sa rozosmiať.

Po príchode na miesto činu zistili, že pes, ku ktorému boli vyslaní, aby ho zachránili, je v skutočnosti realistická socha. Tú, mimochodom, už v tom čase zachránil člen personálu Thorpe Parku.

„Kým sa naši dobrovoľníci dostávali do oblasti, diskutovali sme o prípade s dobrovoľníkmi v Charlie’s Angels Lost and Found Pets o pláne a umiestnení zvieraťa,“ napísala na Facebook záchranná služba.

„Ďakujeme tým, ktorí to nahlásili s dobrým úmyslom, a tiež ďakujeme našim dobrovoľníkom  za ich okamžitú reakciu,“ uvádza sa ďalej v príspevku.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre