in

Vynašiel delo na vianočný stromček. Jeho zmysel? Odpoveď vynálezcu rozstrieľala internet

Občas máme v živote zlé obdobie a cítime sa nepotrební. Aj takáto depresia však zvykne pominúť a človek sa potom môže vrátiť späť na miesto, ktoré mu v tomto svete patrí. Ako však uvidíte vo videu, nie je potrebné zúfať a rozmýšľať nad vlastnou nepotrebnosťou. 

Zdroj: Moris/YouTube

Nemecko dalo tomuto svetu množstvo vynálezov. Stačí spomenúť napríklad Johannesa Gutenberga, známeho vynálezcu kníhtlače, Carla Zeissa, ktorý sa preslávil výrobou šošoviek, alebo Paula Nipkowa – stvoriteľa princípu prenosu televízneho signálu. Týmito významnými nemeckými osobnosťami sa pravdepodobne neinšpiroval jeden ich nemenovaný krajan. Ten totiž vynašiel neobyčajný kanón s ešte nevídanejšou muníciou – vianočným stromčekom.

Svoj (ne)užitočný objav patrične opísal. „Takže toto je kanón na vianočný stromček a ten vystreľuje vianočné stromčeky,“ rozhovoril sa hrdý nemec s chladnokrvnosťou. „A aký je jeho zmysel?“ pýta sa pohotovo redaktorka televízie. „No, to isté sa pýtam aj ja,“ odpovie zhruba po 1,5 sekunde originálny vynálezca.

Ak sa teda budete najbližšie cítiť na tomto svete nepotrebne a zbytočne, spomeňte si na toto úžasne video a donebavolajúci vynález, ktorý zmenil ľudstvo na nepoznanie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre