in

Vyšiel prvý trailer k pripravovanému filmu Wicked. Vezme Arianu Grande za magickým dobrodružstvom

Konečne sme sa dočkali traileru k filmu Wicked. Ariana Grande a Cynthia Erivo v ňom zažívajú magické dobrodružstvo. Píše o tom Games Radar.

Film predstavuje epickú adaptáciu známej klasiky, v ktorej nechýbajú ani hudobné čísla a vysoké tóny, ktorými je Ariana preslávená. Trailer ukazuje dve hlavné čarodejnice, Cynthiu ako Elphabu a Arianu ako Glindu.

Muzikál mapuje ich nepravdepodobné priateľstvo, ktoré sa rozvíja na Shiz University, a pôsobí ako prequel k Čarodejníkovi z krajiny Oz, pričom film je rozdelený na dve časti.

Trailer nám umožňuje nahliadnuť do epických rozmerov režiséra Jona M. Chua a oživuje svet krajiny Oz spôsobom, ktorý ste na plátne nevideli od filmu z roku 1939. Ariana debutuje ako Glinda, ktorá si oblečie slávne ružové šaty Good Witch, pričom Cynthia si nasadí klasický čierny klobúk Wicked Witch a neprehliadnuteľná je aj jej zelená pokožka. 

Film je adaptáciou úspešného muzikálu, ktorý si užil dlhé trate na West Ende aj na Broadwayi, ale čerpá aj z knihy, ktorú napísal Gregory Maguire a ktorá bola námetom muzikálu.

Premiéra Wicked: Part One je naplánovaná na 27. novembra 2024 a budete si ju môcť pozrieť v kinách.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

11 náhodných fotografií, na ktorých do seba veci dokonalo zapadli

Pár z Belgicka žije v jednej domácnosti s diviakom. Považujú ho za súčasť ich rodiny, spí na ich gauči