in

Vyšiel prvý trailer k spinoffu The Walking Dead: The Ones Who Live. Pripravte sa na návrat Ricka a Michonne

Rick Grimes sa vracia v traileri k novému seriálu The Walking Dead: The Ones Who Live od AMC. Ide už o šiesty televízny spinoff The Walking Dead a predstavuje návrat dvoch milovaných postáv. Píše o tom ConsequenceTV.

The Ones Who Live sa odohráva po skončení pôvodnej série The Walking Dead a sleduje Ricka Grimesa (Andrew Lincoln) a Michonne (Danai Gurira) na ich ceste, aby sa znova stretli.

Trailer zobrazuje Grimesa a Michonne, ako cestujú v nádeji, že sa nájdu a pritom sa stretnú so spojencami, nepriateľmi a množstvom chodcov.

Zdroj: Gene Page/AMC – © 2023 AMC Film Holdings LLC

Oficiálna synopsa znie: „The Walking Dead: The Ones Who Live predstavuje epický milostný príbeh dvoch postáv, ktoré zmenil svet. Oddelení vzdialenosťou. Nezastaviteľnou silou. Duchmi toho, kým boli. Rick a Michonne sú uvrhnutí do iného sveta, postaveného na vojne proti mŕtvym… A ultimátne na vojne proti živým. Podarí sa im nájsť jeden druhého a koho boli na mieste a v situácii, ktorá sa nelíši od tých, ktoré doteraz poznali? Sú to nepriatelia? Milenci? Obete? Víťazi? Sú bez toho druhého vôbec nažive – alebo zistia, že aj oni sú Živí mŕtvi?“

Názov seriálu je odvodený od posledných slov vo finále The Walking Dead z roku 2022, v ktorom Rikova dcéra Judith (Cailey Fleming) povie postave, že sú „Tí, ktorí žijú“.

Svoju úlohu Jadis/Anne z pôvodnej série a ďalšej spinoff Walking Dead, The World Beyond, si tiež zopakuje Pollyanna McIntosh. V The Ones Who Live sa tiež objavia Frankie Quinones, Leslie Ann-Brandt a Terry O’Quinn.

The Walking Dead: The Ones Who Live bude mať premiéru na AMC a AMC+ 25. februára. Nadväzuje na predchádzajúce spinoffy Walking Dead Fear the Walking Dead, The World Beyond, Tales of the Walking Dead, Dead City a Daryl Dixon.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

2 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Filip
17 dni dozadu

Bude mozne sledovat aj na Slovensku ?

Foťák
1 mesiac dozadu

Článok super no máte tam chybu…Seriál sa neodohráva až po konci Twd. Seriál sa bude predovšetkým odohrávať od chvíle čo odišla z Twd Michone a taktiež je pravdepodobné, že sa bude odohrávať aj počas rokov kedy Rick bol preč. No nie je vylúčené, že sa seriál potom vyrovná s časovou osou Twd.

Keď sa pozriete na tieto fotografie, nebudete veriť, že nejde o Photoshop (1. časť)

Druhé pokračovanie hry Cyberpunk 2077, Project Orion, je oficiálne vo vývoji