in

Vzťah tohto muža sa takmer skončil po tom, čo priateľke povedal, že na pracovnej ceste stretol niekoho, kto sa volá „Liz Anya“

Ľudia zaplavili sociálne siete vo švíkoch po tom, čo muž prezradil, prečo sa jeho vzťah „takmer skončil po pracovnej ceste do Barcelony“. To sú tí muži a ich žarty, ktoré vyťahujú na svoje nič netušiace partnerky. Možno ste si mysleli, že už ste videli všetko, ale čo taký žart, ktorý takmer spôsobil koniec vzťahu?

Jamie Mathias sa na internete podelil o snímky obrazovky z konverzácie cez WhatsApp so svojou priateľkou „Big Wheez“, kde jej povedal, že niekoho stretol na svojej pracovnej ceste. Jeho odkaz znie: „V Španielsku som stretol niekoho, kto sa volá Liz Anya a odvtedy som ju nevedel dostať z hlavy. V skutočnosti sa nič nestalo, ale pravdepodobne by sa stalo, keby som tu zostal dlhšie.“

Zdroj: JamieMathias / Twitter

Či už preto, že Jamieho vtip nebol taký premyslený, ako si myslel – „Liz Anya“ alias lasagne v skutočnosti pochádzajúce z Talianska, nie Španielska – alebo preto, že je ťažké nájsť zmysel v mužskom texte, keď vo vás vyvolá taký okamžitý hnev, jeho priateľka si neuvedomila, že to všetko je len žart. „Pre boha. Dobre. Prečo by si mi to robil. Prosím, už sa so mnou nikdy nerozprávaj,“ napísala mu späť.

Po tom, čo si Jamie uvedomil, že žartovanie o podvádzaní je ten najhorší žart vôbec, rýchlo poslal fotku lasagní svojej priateľke skôr, ako mala možnosť úplne ho úplne vyradiť zo svojho života.

Zdroj: JamieMathias / Twitter

„Nemyslím si, že si uvedomuješ, ako som sa práve teraz cítila,“ pokračovala. Dodala, že sa s ním viac nechcela rozprávať a priznala, že sa dokonca snažila prísť na to, či to meno nie je vtip. „Sakra, a ja som si ju vyhľadala na Instagrame,“ povedala.

Zdroj: JamieMathias / Twitter

Jeden užívateľ pod príspevok napísal: „Cítim jej bolesť, ale je to smiešne, dúfam, že sa z toho zotavila haha.“ Ďalší však poznamenal: „Som taký zmätený z toho, že čo má Španielsko spoločné s lasagnami. Dávalo by to väčší zmysel, keby to bolo Taliansko.“

Nanešťastie pre Jamieho, vzťah medzi ním a jeho priateľkou zostal trochu „chladný“. Chlapi, skúste sa vyhnúť akýmkoľvek vtipom o podvádzaní vašej partnerky. Možno nebudete mať také šťastie ako Jamie a jednoducho vás bez váhania vymažú zo svojho života.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre