in

William Moseley vzdáva poctu obom starým otcom filmom „Murder Company“

William Moseley hovorí, že si želal hrať v novej akčnej dráme Murder Company na počesť svojich starých otcov, ktorí boli veteránmi druhej svetovej vojny.

Zdroj: asim alnamat/Pexels

„Toto je 80. výročie invázie v deň D. Tento príbeh sa odohráva počas dňa D, a preto, keď dostanete filmy ako tento, musíte ich brať veľmi vážne a musíte zo seba vydať to najlepšie,“ povedal 37-ročný Moseley v nedávnom rozhovore pre Zoom.

„Je to obrovský záväzok pracovať na filme tohto druhu a mal som pocit, že sme nakoniec urobili dobrý film.“ Film, ktorý režíroval Shane Dax Taylor a napísal Jesse Mittelstadt, má premiéru v kinách a na platformách videa na požiadanie v piatok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jan Price (@thejanpriceshow)

Sleduje skupinu amerických vojakov na ich misii prepašovať člena francúzskeho odboja za nepriateľské línie, aby počas druhej svetovej vojny zavraždil nacistický cieľ vysokej hodnoty. Účinkujú Pooch Hal, Gilles Marini, Joe Anderson a Kelsey Grammer.

Zdroj: Pixabay/Pexels

Potrebujeme historické príbehy, pretože je veľmi ľahké zabudnúť na minulosť,“ povedal Moseley. Herecké obsadenie sa veľmi rýchlo skamarátilo, vytvorilo bratstvo a pomáhalo si počas namáhavej produkcie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre