in

Emma Roberts hlási, že stráca práce kvôli tomu, že je zo slávnej rodiny

Pomerne populárna americká herečka Emma Roberts hlási, že má nezvyčajný problém. Podľa nej stráca práce ako herečka kvôli tomu, že pochádza z až príliš slávnej rodiny.

Emma Roberts je 33-ročná americká herečka a speváčka. Za jej najslávnejšie filmy môžeme asi označiť tituly Hotel pre psov (2009), Vreskot 4 (2011), či My sme Millerovci z roku 2013.

Už ako dieťa sa v roku 2001 objavila v dvoch prvých filmoch a síce Blow s Johnnym Deppom a Penélope Cruz a tiež v snímke America’s Sweethearts. Tam hrali napríklad Julia Roberts a Catherine Zeta-Jones.

Autor tejto fotografie je ellasportfolio

Emma pochádza z filmovej rodiny. Spomenutá Julia Roberts je jej teta, rovnako ako herečka Lisa Roberts Gillan. Jej otcom je ďalší slávny herec Eric Roberts.

Ten učinkoval napríklad v seriáloch Klinika Grace, či Kravaťáci, ale je známy aj z viacerých filmov. Jej mama je tiež herečka – Kelly Cunningham.

Emma Roberts je rodáčka z New Yorku, kde prišla na svet v roku 1991. Slávna rodina, z ktorej pochádza, je však podľa nej problém. Pre web Flaunt vyhlásila: „Ľudia majú názory a niekedy možno nemajú dobré názory na ľudí vo vašej rodine. Nikdy som kvôli tomu (že pochádza zo slávnej rodiny – pozn. red.) nedostala prácu a viem, že som kvôli tomu určite prišla o pár zamestnaní.“

33-ročná herečka ďalej dodala, že je veľmi otvorená debatám o neúspešných konkurzoch a o rolách, ktoré nezískala. Podľa nej tak ukazuje ľuďom, že pre hercov to nie je také jednoduché, ako by sa možno mohlo zdať. „Myslím si, že je dôležité o tom hovoriť. Inak si ľudia myslia, že všetko bolo také skvelé, lineárne a jednoduché. Nie, vôbec to tak nie je,“ uzavrela Emma Roberts.

Zdroj 1, Zdroj 2

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre