in

Z Kene do Írska ruksakom. Žena si priniesla domov jedovatý „suvenír“, našla ho až o 2 týždne

V minulosti to bolo možno o čosi populárnejšie, dnes niektorým stačia už aj fotografie. Dovolenka býva jedno z najlepších období v roku a tak sa na ňu patrí zaspomínať v dobrom aj prostredníctvom nejakého suveníru. 

Zdroj: Pexels.com – Pixabay

Nikto z nás by si však neželal priniesť domov „pamiatku“ na navštívené miesto či krajinu v podobe jedovatého živočícha. Žene z írskeho mestečka Wicklow, ktorá bola v Keni, sa to podarilo. V ruksaku si do svojho obydlia priniesla jedovatého škorpióna.

Zaujímavé je, že nového spolubývajúceho objavila až po dvoch týždňoch od návratu domov. Kufor si síce ihneď po príchode vybalila, no ruksak nechala ležať na zemi po dobu 14 dní. Paradoxne, práve to ju možno zachránilo pred nepredvídateľnými následkami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa James Hennessy (@nationalreptilezoo)

„Bolo šťastím, že dom, v ktorom žena žije, má podlahové kúrenie, takže škorpiónovi bolo na podlahe príjemne teplo,“ povedal pre RTE Morning Ireland James Hennessy, majiteľ a riaditeľ National Reptile Zoo.

Hennessy ďalej uviedol, že škorpión ostane po zvyšok svojho života v jeho zoo, kde sa bude používať na vzdelávacie účely.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Sociálne siete zaplavil nový trend – bird test, ktorým ženy testujú priateľov. Podporujú ho dokonca aj vedci

Táto ZOO pomenuje švába menom vášho/vašej ex a na Valentína ním nakŕmi niektoré zo zvierat