in

Z nevlastných súrodencov manželia! Ľudia ich odsudzujú, že sú zvrátení a mali by vyhľadať odbornú pomoc

V roku 2019 získala 23-ročná Matilda Erikssonová nového nevlastného brata, 28-ročného Samuliho. Len o niekoľko rokov neskôr si však vo svojom zákonnom súrodencovi našla manžela. A napriek tomu, že ostatní ich vzťah zatracujú ako „divný“, o svoj pomerne unikátny vzťah sa s radosťou delia na TikToku.

Krátko po tom, ako sa Matilda v roku 2018 zoznámila so Samulim, sa jej predošlý vzťah srdcervúco rozpadol a zanechal ju v presvedčení, že nikdy nestretne nikoho iného. Ale rýchlo sa presuňme do roku 2021, keď sa rozhodla pozvať svojho nevlastného brata na drinky s priateľmi.

Monochrome Photo of Couple Holding Hands
Autor tejto fotografie je Min An

„So Samulim som sa vídala na rodinných stretnutiach, ale inak sme spolu nikdy netrávili veľa času,“ vysvetľuje.

Keďže si v skupine veľmi dobre rozumeli, začali sa stretávať čoraz častejšie. A po niekoľkých týždňoch si Matilda všimla, že sa na ňu nevlastný brat pozerá inak ako na sestru.

„Stratila som sa v jeho milom úsmeve a prvýkrát som si všimla jeho krásne modré oči,“ spomína. „Čo to robím? Čo ak si to niekto všimne? To je také divné! Pomyslela som si a začervenala som sa. Je to môj nevlastný brat! Bez ohľadu na to, ako veľmi sme sa s tým snažili bojovať, naše city naďalej kvitli.“

Čoskoro sa ocitli na rodinných stretnutiach a rýchlo sa do seba zamilovali. Keď sa Matilda zverila svojej mame, tá jej povedala, aby nasledovala svoje srdce, a zákonití súrodenci sa k sebe nasťahovali.

Svojím priateľom povedala, že je najšťastnejšia, aká kedy bola, ale oni jej na to znechutene odpovedali, že je to jednoducho zlé a spochybnili, čo robia. Samuli jej na to povedal: „Sme to ja a ty proti celému svetu.“

Na tanečnom parkete, v opare zamilovanosti, si navzájom povedali: „Poďme sa vziať.“ Rýchlo zamierili do domu svojich rodičov (Matildina mama a jeho otec), ktorí ich zasypali láskou, pretože boli zo zásnub veľmi šťastní.

matildaeriksson_/instagram

Vďaka tomu, že sobáš s nevlastným súrodencom je úplne legálny (v Spojenom kráľovstve musíte mať viac ako 21 rokov a najmladší z nich nesmel žiť v jednom dome s nimi pred dovŕšením 18 rokov), sa vzali.

Matildina mama jej povedala: „Vždy som vedela, že vy dvaja skončíte spolu.“

A jej nevlastný otec súhlasil: „Perfektný pár, rovnako ako tvoja mama a ja.“

matildaeriksson_/instagram

Napriek tomu, že používatelia na TikToku označili ich vzťah za chorý a odkázali im, aby vyhľadali psychológa, Matilda tvrdí, že je to jej „šťastie na veky vekov“ a nemôže sa dočkať ich spoločnej budúcnosti.

@erikssonmatilda True story, bro #viral #foryou #suomitiktok #weddingtiktok ♬ thank u so much – ༺♡༻

 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

12 zarážajúcich prípadov nelogického myslenia

Bomby zo sociálnych sietí #883 – chcel si rýchlo zarobiť peniaze na internete a zachrániť si vzťah, dostal trefný komentár