in ,

Zapálili sa na vlastnej svadbe! V pozadí počuť výkriky hostí

Ľudia už roky hľadajú spôsoby, ako urobiť zo svojej svadby čo najväčší zážitok. Či už vymeníte tradičný prvý tanec za modernú choreografiu, alebo vymeníte nosičov prsteňov za nejaké exotické zviera, existuje veľa spôsobov, ako oživiť svoj veľký deň a urobiť z neho niečo nezabudnuteľné.

dterryphotography/instagram

Jeden pár sa rozhodol urobiť niečo extra, aby na ich svadbu nikdy nikto nezabudol, a to tak, že sa pri odchode zo svadby podpálili.

Áno. Čítate správne. Doma to prosím neskúšajte.

Gabe Jessop a Ambyr Mishelle sa pri odchode od oltára naschvál zapálili a zanechali svojich hostí v nemom úžase.

Dvojica sa spoznala popri práci kaskadérov vo filmovom priemysle a zahrali si napríklad vo filmoch Yellowstone a Hereditary. Hneď vedeli, že keď sa rozhodnú spolu putovať životom navždy, bude to stáť zato.

To viedlo k tomu, že počas svojho najkrajšieho dňa, vzdali hold svojej spoločnej kariére. Zábery divokého kúsku odvtedy kolujú po internete. Najprv začala horieť kytica kvetov, potom sa oheň rozšíril na chrbát nevesty a ženícha, ktorí kráčali ruka v ruke od oltára. Je počuť výkriky hostí, povzbudzovanie, ale aj strach.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa David Terry (@dterryphotography)

„Ako to, že sa im nezapálili vlasy?“ znel jeden z komentárov, zatiaľ čo iný dodal: „Ach, svadby kaskadérov, ktorí hrajú nebezpečné úlohy, to je niečo iné. Prajem vám obom veľa rokov šťastia.“

Tretí napísal: „Je úžasné vidieť, že dvaja kaskadéri dávajú ďalšiemu kroku svojho spoločného života veľmi zaujímavý začiatok. Zaujímalo by ma, ako vysvetlia svojim deťom, ak nejaké budú mať, aká bola ich svadba.“

dterryphotography/instagram

Nie je to po prvýkrát, čo sa páry mimoriadne snažia, aby ich svadba bola vzrušujúca a nezabudnuteľná. Britská televízna šou zo začiatku roku 2000 „Nehovorte neveste“ zažila množstvo divokých a dojímavých svadieb, vrátane jednej, kde nevesta musela na svoju svadbu skočiť padákom, lebo jej partner to celé naplánoval. Našťastie, keď už stála nohami pevne na zemi, zdalo sa jej to vtipné, inak by sa manželstvo mohlo skončiť oveľa skôr, ako sa začalo.

Gratulujeme šťastnému páru.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Dizajn obalu, ktorý si zaslúži medailu

Kto je Hasbulla? Príbeh malého muža, ktorý si podmanil srdcia celého sveta