in

Žena, ktorá zomrela a strávila 3 dni v nebi, sa podelila o mrazivé zistenia o budúcnosti

Žena, ktorá zomrela a strávila 3 dni v nebi, nám prezradila hrozné zistenia o budúcnosti. Julie Poole tvrdí, že je duchovná majsterka a vybudovala si kariéru, v ktorej pomáha iným ľuďom svojím učením.

Od mladosti trpela fyzickým, psychickým, sexuálnym a emocionálnym zneužívaním. Trénerka duchovného a osobného posilnenia vysvetlila, že aj keď ju to zničilo, zároveň ju to priblížilo k duchovnosti.

orange and white plastic bottle on white textile
Autor tejto fotografie je Towfiqu barbhuiya

Vždy otvorene hovorila o svojich zážitkoch a často ich písala na papier. Nedávno prehovorila o svojom stretnutí so smrťou po pokuse o samovraždu. Uviedla, že vo svojich 20-tich rokoch sa predávkovala liekmi a istým spôsobom zomrela a bola prenesená do duchovnej ríše podobnej nebu. Tvrdí, že tu dostala vízie o budúcnosti ľudstva.

„Zrazu som okolo seba videla svojich sprievodcov a anjelov, ktorí ma zdvihli a vzali do vyšších sfér. Pamätám si len, že som povedala ‚idem domov‘ a oni povedali ‚nie, nejdeš, nie je tvoj čas‘,“ vysvetľuje Julie.

Títo duchovia jej potom údajne povedali: „Varovali sme ťa, že to bude príliš ťažké a zdrvujúce, a teraz si tu, keď máš 21 rokov a snažíš sa skončiť.“

hospital, labor, delivery
Autor tejto fotografie je Parentingupstream

Povedala, že sa po 3 dňoch vrátila do svojho normálneho pozemského tela, ale pamätá si niekoľko posledných slov, ktoré dostala od týchto nadpozemských bytostí. Povedala, že jej sľúbili, že medzi rokmi 2012 a 2032 sa pre ľudstvo začne nový „zlatý vek“.

„Zlatým vekom myslíme to, že už tisícročia existuje obrovské množstvo moci, zneužívania a kontroly… Všetko to drží v rukách niekoľko ľudí a ovláda masy. Tento Zlatý vek prináša rovnosť vo všetkých oblastiach, takže to, čo je falošné, nepravdivé a skorumpované, zahynie.“

Julie tejto myšlienke na 100% verí, a tvrdí, že sa blížime k „dňu zúčtovania„.

„Blíži sa nie preto, aby sme tu mali nejaký Armagedon, ale aby sa zistilo, že ľudia pri moci sú skorumpovaní. Pomaly po jednom odchádzajú, a namiesto nich prichádzajú ľudia, ktorí majú čisté srdce a čisté úmysly.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre