in

Žena prestala robiť všetky domáce práce, pretože jej manžel povedal, že nič nerobí

Žena dokázala manželovi, že jeho tvrdenie, že ona v domácnosti nič nerobí, nie je pravdivé. Namiesto toho, aby jeho primitívnu poznámku ignorovala, alebo sa začala hádať, rozhodla sa, že mu dokáže opak. Prestala na niekoľko dní upratovať. A samozrejme sa s nami o to podelila.

@lindsaydonnelly2 Then I left town for a girls trip… #marriagehumor ♬ Karma (feat. Ice Spice) – Taylor Swift

Vo virálnom videu na TikToku Lindsay ukazuje svoj domov v aktuálnom stave. Všade samé špinavé riady, plno detských hračiek. Kuchynský stôl úplne zaprataný, z obývačky sa stála práčovňa a kúpeľna sa tiež nemala čím chváliť. A do popisu videa napísala:  „A potom som odišla z mesta na babský výlet… #marriagehumor“.

lindsaydonnelly2/tiktok

Keďže video sa stalo virálne, Lindsay natočila druhé, tentoraz s manželom. Divákom vysvetlila, že sa za túto blbú poznámku ospravedlnil a že v skutočnosti je to takmer dokonalý manžel a niekedy upratuje viac ako ona.

@lindsaydonnelly2 Replying to @kris ♬ original sound – Authentic Lindsay

Avšak ľudia boli po prvom videu takí zhrození, že ich druhé video s vysvetlením už vôbec nezaujímalo.

Jeden z mnoha nahnevaných komentárov znel: „Keby mi toto povedal môj budúci muž, proste by som odišla.“

Ďalší dodal: „Stalo sa mi presne to isté. Včera som podala žiadosť o rozvod.“

lindsaydonnelly2/tiktok

Ďalšia vyzvala ženy, aby sa neuspokojili s hocijakým partnerom: „Môj sa pustí do domácich prác vždy, keď som vonku s kamoškami. Dáva mi tým najavo, že si váži, ako tvrdo pracujem na udržiavaní poriadku v dome. Neuspokojte sa s hocičím dámy, zaslúžite si viac.“

Mnohé komentáre boli doslova povzbudenie na rozvod, iní písali, že by toto nikdy urobiť nemohli. Nedokázali by len tak prestať upratovať a nechať doma bordel. To je síce pravda, ale dámy, musíte poznať svoju cenu. Nie sme len kuchárky a upratovačky. 😉

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Šťastie
1 mesiac dozadu

No a mne sa stal presný opak s mojou ženou. Ja makám, robím nákupy, upratujem 6 dní v týždni a ona len čumela do tv, drtila hry a slopala… Takže nielen muži, ale aj väčšina žien sú úplné prasatá!!