in

Žena prišla do banky s mŕtvym mužom, aby si zobral pôžičku (VIDEO)

16. apríla prišla Erika de Souza Vieira Nunes do pobočky Itau Unibanco v Bangu v Rio de Janeiro, aby pomohla 68-ročnému Paulovi Robertovi Bragovi získať bankový úver vo výške 3 200 $. Starší muž bol na invalidnom vozíku a ona tvrdila, že je jeho neter a primárna opatrovateľka.

Zamestnanci banky si čoskoro všimli, že s Bragom nie je niečo vážne v poriadku, keďže jeho údajná neter mu musela podopierať hlavu rukou. Doslova nejavil známky života, no Vieira Nunes vraj personálu neustále tvrdila, že je od prírody len tichý. Dokonca sa s ním pokúsila hovoriť, hoci bolo zrejmé, že nie je schopný odpovedať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa як (@notrvce)

„Strýko, počúvaš? Treba sa podpísať. Bez tvojho podpisu to nie je možné vybaviť,“ počuli svedkovia Erika de Souza Vieira Nunes, ako hovorí mužovi pripútanému na invalidný vozík. „Nemôžem sa za teba podpísať, tu to podpíš, rovnako ako dokument. Podpíš sa, aby ma už nebolela hlava.“

V jednej chvíli možno počuť, ako jeden z bankových pokladníkov hovorí: „Nemyslím si, že sa má dobre“, zatiaľ čo ďalší začne nahrávať bizarnú scénu. Vieira Nunes naďalej tvrdí, že jej „strýko“ je v poriadku, len trochu ticho, ale v tomto štádiu už zamestnanci banky zavolali záchrannú službu a políciu.

Zdroj: Matthias Zomer/Pexels

„Strýko, cítiš niečo? Nič nehovorí, taký je,“ povedala údajne 42-ročná žena. „Ak nie si v poriadku, odveziem ťa do nemocnice. Chceš ísť znova na pohotovosť?“ Úbohý Paulo Roberto Braga sa jej nikdy nechystal odpovedať na jej otázky, pretože záchranári potvrdili, že bol mŕtvy už najmenej niekoľko hodín. Erika Nunes bola zatknutá a obvinená z hanobenia mŕtvoly a pokusu o podvod.

Právnik Eriky de Souza Vieiry Nunes dnes brazílskym reportérom povedal, že tieto skutočnosti boli skreslené policajnými zdrojmi. Tvrdí, že Paulo Roberto Braga bol nažive, keď ho Erika priviedla do banky, a zomrel pri schvaľovaní úveru, čo vraj potvrdia svedkovia.

Zdroj: Fox/Pexels

Polícia naopak hovorí, že 42-ročná žena vedela, že je mŕtvy, keď ho priniesla do banky, a že chcela len podviesť inštitúciu. Očividne to nebola ani jeho neter, ale vzdialenejšia príbuzná. V súčasnosti nie je jasné, či bola jeho opatrovateľkou.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre