in

Žena s najväčšími lícami sa cíti unikátna. Ľudia ju skôr považujú za desivú a odkazujú jej, aby si neubližovala

Žena s najväčšími lícami znepokojuje svojich fanúšikov. Stačí jeden pohľad na ňu a pochopíte prečo. Na túto premenu minula veľa peňazí a napriek kritike, ktorú dostáva, tvrdí, že svoj vzhľad miluje. Píše o tom portál Mirror.

Modelka Anastasiia Pokreshchuk sa rada chváli svojím jedinečným vzhľadom na svojom instagramovom účte, kde si už nazbierala 179 tisíc sledovateľov.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anastasiia👑 (@justqueen88)

34-ročná modelka sa nedávno podelila o fotografiu, na ktorej predviedla svoju ostrú čeľusť a plné líca spolu s nápadnými žiarivo modrými vlasmi. Fanúšikom pritom tvrdila, že skúša serióznejší vzhľad. 

A práve táto fotografia rozpoltila jej fanúšikov. Zatiaľ, čo jedna polovica jej odkazovala, že vyzerá desivo a nemala by si takto ubližovať, tá druhá jej zas vyjadrila podporu a odkázali jej, že je krásna a úžasná. 

Modelke je však jedno, čo si ľudia myslia o jej vzhľade. Začiatkom tohto roka šokovala fanúšikov vyhlásením, že podstúpila ešte viac operácií po tom, čo išla pod nôž kvôli zväčšeniu pŕs. Už predtým tiež povedala, že jej líca začínajú byť malé a v budúcnosti ich chce ešte viac vypniť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anastasiia👑 (@justqueen88)

Na Instagrame po operácii zväčšenia pŕs Anastasiia zdieľala, že jej nové implantáty majú veľkosť 1050 cm3. Bežná veľkosť implantátu, ktorú ľudia zvyknú dostávať, je pritom 300 cm3, čo sa vo väčšine prípadov rovná zhruba podprsenke s košíčkom C.

Okrem mnohých lícnych výplní a vylepšenia pŕs Anastasiia v minulosti podstúpila rôzne ďalšie procedúry, vrátane faziet a botoxových injekcií.

Nedávno navyše zdieľala fotografiu po tom, ako si nechala zväčšiť pery a napísala k nej: „Ja som spokojná. V starobe budem ešte viac cool, keďže to všetkých tak veľmi trápi.“ 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anastasiia👑 (@justqueen88)

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre