in

Žena sa rozhodla zmeniť v ľudskú mačku. Prvýkrát si nechala upraviť telo, keď mala len 11 rokov!

Žena z Talianska podstúpila dvadsať modifikácií tela, aby sa stala „ľudskou mačkou“. A hoci ľudia tvrdia, že je mimo a mala by sa liečiť, ona tvrdí, že na jej životnom štýle nie je nič zlé a cíti sa vo vlastnej koži perfektne. Píše o tom portál NY POST.

„Bola by som fakt skvelá mačacia žena,“ povedala 22-ročná Chiara Dell’Abate z Rímu, ktorá svoju postupnú premenu začala už vo veku 11 rokov. Vtedy si dala spraviť svoj prvý piercing a začala si rozťahovať uši. 

@aydinmod♬ Did My Time – Korn

O päť rokov neskôr stúpol počet Chariných piercingov na 72. Dnes má viac ako 20 modifikácií tela, vrátane prepichnutých nozdier, 0,8 cm piercingu hornej pery a 1,6 cm piercingu vnútorných pyskov ohanbia. Nehovoriac o tom, že má rozpolený jazyk, čo veľmi rada ukazuje na videách.

A ak vám to nepripadá dosť extrémne, Chiara tiež podstúpila blefaroplastiku – kozmetickú operáciu na odstránenie prebytočnej kože alebo tuku z očných viečok – a má tiež desať subdermálnych implantátov na oboch rukách.

@aydinmod👹♬ I Just Wanna Live – Good Charlotte

Ani to však Chiare nestačilo. Dala si preto spraviť aj štyri rohy, šesť genitálnych guľôčok, tetovanie očnej buľvy a dala si tiež odstrániť bradavky.

„Je šialené vidieť, ako veľmi sa ľudské telo môže zmeniť a čo môžete skutočne dosiahnuť úpravou tela,“ povedala Chiara, ktorá sa teraz plánuje stať ľudskou mačkou.

A hoci už má Talianka niekoľko modifikácií, aby pripomínala mačku – najmä jej špicaté uši, permanentné očné linky, implantáty na čele a pazúrovité nechty – stále ju ešte niekoľko ďalších čaká.

„Na dosiahnutie úplného mačacieho vzhľadu budem potrebovať lifting mačacích očí alebo kantoplastiku – operáciu na vytvorenie predĺženejších a prirodzene mandľových očí – úpravu zubov, prerezanie hornej pery, viac výplní,“ vysvetlila a dodala: „Dám si niečo, čo sa volá transdermal, čo je niečo ako obrovský mikrodermálny piercing na pripevnenie chvosta a určite chcem viac tetovaní.“

@aydinmod #bodysuspenion #fakesituation⚠️ #fakebodyy⚠️ ♬ sonido original – Guerra Universitaria

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre