in

Žena si v reštaurácii objednala espresso martini – pozrite sa, čo jej prišlo

Espresso martini nie je práve najznámejší drink, no určite sa zhodneme, že každý dobrý barman by ho mal vedieť pripraviť. To sa však nepodarilo v reštaurácii, ktorú navštívila neznáma žena. Po tom, čo jej priniesli tekutinu podobnú colovému nápoju posypanú kávovými zrnami, to zverejnila na internete.

Mnohí z nás si užívajú možnosť popíjať espresso martini večer. Tento klasický kokteil sa zvyčajne šľahá s espressom, kávovým likérom a vodkou a je známy svojou príjemnou penou, ozdobenou trojicou kávových zŕn.

Zdroj: Marilena Baltzaki/Pexels

Skúsenosť jednej ženy však ohromila internet. Jej ‚hrozné‘ espresso martini z amerického reťazca Chili’s sa stalo predmetom virálnej slávy. Em zdieľala svoj omyl v pití na X (predtým Twitter), čo spôsobilo poriadny rozruch, pretože príspevok získal úžasných 11 miliónov videní, takže ľudia sa pri pohľade naň museli smiať.

Zdroj: Airam Dato-on/Pexels

Očakávaná spenená vrstva nebola nikde vidieť, namiesto toho pohár prekypoval zakalenou hnedou tekutinou, preplnený kávovými zrnami a nie obyčajnými dekoratívnymi. Sekcia komentárov vybuchla vtipmi o nápoji, pričom jeden používateľ zavtipkoval: „Keď dostanem prácu po tom, čo som klamal do svojho životopisu.“

Zdroj: Chevanon Photography/Pexels

Ďalší sympatizoval: „Nie sestra, prekabátili ťa. To nie je žiadne espresso martini.“ Zatiaľ čo tretia osoba, ktorá neverila, dodala: „Nemôžem uveriť, že je to skutočné omg.“ Iní ho prirovnávali aj k Pepsi alebo Cole posypanej kávovými zrnami. Em prezradila, že táto zvláštna verzia nápoja bola výsledkom spolupráce medzi celebritami.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre