in

Žena spadla do popolnice a smetiari ju takmer vylisovali so zvyškom odpadu zaživa

Ak ste dnes presvedčení, že máte ten najhorší deň v dejinách vášho života, určite to nie je horší deň, než mala nemenovaná žena z New Hampshire v Manchesteri v pondelok. S vážnymi zraneniami bola hospitalizovaná v miestnej nemocnici po tom, ako ju jeden zo smetiarov zbadal na videokamere, ktorá je umiestnená vnútri kontajnera smetiarskeho auta.

Zdroj: Youtube / WMUR-TV

Žene sa údajne podarilo spadnúť do veľkej popolnice pri vynášaní svojich odpadkov. Ako presne sa toto udialo, nie je známe, no žena nie je bezdomovkyňa, ktorá by v popolnici hľadala prístrešok. Bohužiaľ sa jej nepodarilo vyliezť von skôr, než sa u tejto popolnice zastavilo smetiarske auto.

Zdroj: Pexels / Liza Bakay

Všetci vieme, aké obrovské sú smetiarske autá, všetci sme za svoj život videli aspoň jedno naživo. Obsah popolníc a kontajnerov sa do tohto auta nesype ručne, namiesto toho je auto vybavené hneď niekoľkými hydraulickými mechanizmami, ktoré vysypú odpad dnu a následne ho vylisujú, aby sa do neho zmestila kopa ďalšieho nákladu.

Zdroj: Pexels / Erik Mclean

Smetiari si ženu vo vnútri popolnice nevšimli a nechali auto, aby ju vysypalo dnu ako zvyšok komunálneho odpadu. To by ešte nebol problém, no po vysypaní sa spustil hydraulický lis a vylisoval obsah auta aj so ženou celkovo 4-krát, než si šofér auta na kamere umiestnenej vnútri hydraulického kontajnera všimol, že lisujú aj ľudskú bytosť. Podľa slov susedov bolo z auta počuť jej výkriky a plač.

Zdroj: Youtube / WMUR-TV

Hasičom sa podarilo ženu vytiahnuť z auta živú a odviezť do nemocnice, kde sa zotavuje z početných zlomenín.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre