in

Žena ukradla kuriérovi dodávku priamo pri doručovaní. Polícii uviedla bizarný dôvod

Kuriéri sú často nedocenení ľudia. Za svoju prácu si zaslúžia ohromný obdiv, pretože dennodenne musia kontaktovať desiatky ľudí. Narastajúci trend výdajných miest sčasti odbremeňuje týchto nevšedných hrdinov, no napriek tomu si zaslúžia viac uznania a vďaky, pretože sú kľúčovými spojkami v dnešnej uponáhľanej dobe.

Zdroj: Doug DeMuro/YouTube

Rozhodne zlý deň mal istý kuriér Amazonu v Kalifornii. Jeho zmena sa už pomaly chýlila ku koncu, keď mu zrazu zmizla jeho dodávka s nedoručenými balíkmi priamo pred jeho očami. Páchateľka mala tú drzosť, že kuriérovi ukradla jeho voz počas toho, ako doručoval zásielku. Dodávku totiž nechal naštartovanú.

Vyšetrovatelia spolupracovali s dispečermi Amazonu pri živom sledovaní ukradnutej dodávky až napokon našli podozrivú vystupujúcu z vozidla po tom, čo zaparkovala priamo pri prevádzke Amazon v San Jose, približne 30 kilometrov od miesta krádeže.

Polícia bola včas na mieste a 36-ročnú Američanku zadržali a obvinili z krádeže. Pri výsluchu žena povedala policajtom, že dodávku ukradla preto, lebo sa len potrebovala vrátiť do San Jose.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre