in

Žena vošla do spálne a v posteli si našla štyri mačky. Problém je v tom, že vlastní len tri

Kelly z Kentu v južnom Anglicku nedávno vošla do svojej spálne a na posteli našla niečo veľmi nezvyčajné.

V májovom príspevku zdieľanom na Reddite Kelly (u/trixy_treat) prezradila, že keď sa pozrela, aby skontrolovala svoje driemajúce mačky, rýchlo si všimla, že na posteli ležia štyri z nich – hoci vlastní len tri mačky.

„Moje mačky sú Pancake a jej dve deti Oreo a Quinn,“ prezradila Kelly pre Newsweek. Ak vás zaujíma, ktorá z nich do rodiny nepatrí, je to tá v dolnom pravom rohu. 

Zdroj: Reddit/trixy_treat

Štvrtá mačka na posteli však nebola neznáma a Kelly si rýchlo uvedomila, odkiaľ driemajúceho cudzinca pozná. „Bluey žije vedľa a má približne rovnaký vek ako Quinn; asi 18 mesiacov. Rýchlo sa spriatelili napriek tomu, že moje mačky mali v minulosti vo zvyku nemať rady iné mačky.“ 

Vysvetlila, že Bluey sa väčšinu dní objavuje v poludňajších hodinách pri jej kuchynskom okne a mňaučí, a potom sa jej mačky Oreo a Quinn chodia s ňou hrať do záhrady. 

„Prídu sa napiť a zdriemnuť si a na konci dňa ide Bluey domov. Vedľa majú batoľa a veľkého psa, takže si myslím, že sa mu tu páči pokoj a ticho,“ povedala Kelly.

Jej príspevok vyvolal pobavenie a ľudia písali, že tak ako má posteľ štyri rohy, v každom z nich by mala byť jedna mačka, takže to sedí. Zároveň žartovali, že si mačka jednoducho pomyslela, že ak bude robiť to, čo ostatné, rýchlo zapadne a nebude odhalená. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre