in

Žene z Floridy ukradli príjazdovú cestu spred domu

Niektorí ľudia sú schopní ukradnúť doslova čokoľvek a Florida je všeobecne známa bizarnosťami, ktoré sa tu často dejú. Ak si myslíte, že na svojom pozemku nevlastníte nič, čo by mohlo nejakým spôsobom lákať svrbivé ruky zlodeja, možno by ste tieto myšlienky mali prehodnotiť.

Zdroj: Pexels / Rafael Classen Rcphotostockcom

Žena z Floridy, Amanda Brochu, totiž zostala stáť v šoku, keď sa vrátila domov a našla svoj dom bez príjazdovej cesty. Keď z domu odchádzala, príjazdová cesta bola nedotknutá.

Zdroj: Youtube / WFTV Channel 9

Amanda síce tento dom aktuálne predáva, no stále v ňom ešte žije, práve dokiaľ sa jej ho nepodarí predať. Jej syn tvrdí, že behom jej niekoľkodňovej neprítomnosti prišli príjazdovú cestu vymerať hneď niekoľké spoločnosti.

Zdroj: Youtube / WFTV Channel 9

Ani jedna z týchto spoločností, ani spoločnosť, ktorá príjazdovú cestu zo zeme vytrhala, nebola žiadnou tajnou zločineckou skupinou. Naopak, boli to práve títo pracovníci, ktorí boli oklamaní.

Zdroj: Youtube / WFTV Channel 9

Amanda konfrontovala pracovníkov jednej z firiem, ktoré jej pozemok navštívili, a bolo jej vysvetlené, že muž menom Andre, ktorý sa vydával za majiteľa nehnuteľnosti, ich kontaktoval so žiadosťou o prerábku príjazdovej cesty. Andre sa však už viac neozval po tom, ako mu táto spoločnosť oznámila, že peniaze musia byť uhradené pred začatím akýchkoľvek prác. Celková cena, na ktorej sa spoločnosť a Andre dohodli, sa pohybovala okolo 7 000 eur.

Zdroj: Youtube / WFTV Channel 9

Andremu sa muselo nakoniec podariť nájsť firmu alebo iných ľudí, ktorí boli ochotní túto prácu vykonať bez platby predom, a tým nie len obrať Amandu o príjazdovú cestu, ale taktiež nezaplatiť za dohodnutú službu.

Zdroj: Youtube / WFTV Channel 9

Keď sa polícia snažila skontaktovať so spomínaným mužom menom Andre pomocou telefónneho čísla, ktoré Amande poskytla konfrontovaná spoločnosť, muž tvrdil, že o ničom nevie.

Zdroj: Youtube / WFTV Channel 9

Podľa viacerých zdrojov by mohlo ísť o nejakú formu podvodu, nikto však netuší, o akú. Otázkou totiž zostáva, akým spôsobom by niekto mohol benefitovať z toho, že dá niekomu inému potajomky vytrhať betón spred domu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Pri vianočnom upratovaní našla starý tiket. Zistila, že vyhrala ohromnú sumu

THE FINALS nechtiac zabanovalo stovky nevinných hráčov namiesto cheaterov