in

Ženu z 5-ročnej kómy prebudil vtip jej matky

Jennifer Flewellen z Michiganu upadla do kómy po ťažkej autonehode v roku 2017, a to vo veku 35 rokov. V kóme zostala táto žena nepredstaviteľné 4 roky a niekoľko mesiacov, a zázračne sa zobudila so svojou mamkou po jej boku.

Zdroj: Pexels / RDNE Stock Project

Len si to predstavte, prespať 4 roky. Takmer 5 rokov vášho života sú nenávratne preč. Jenniferina mama tvrdí, že lekári nedávali jej dcére veľa nádejí na prebranie po tom, ako ju hospitalizovali. Podľa lekárov bol jej mozog príliš poškodený na to, aby sa prebrala. Jej mamka to však nevzdala, po celú dobu svoju dcéru v nemocnici každý deň navštevovala a čakala, kým sa konečne preberie.

Zdroj: Instagram / globalpositivenews

Po takmer 5 rokoch sa Jennifer zázračne prebrala, a to pár sekúnd po tom, ako jej mamka v miestnosti s ňou nahlas povedala vtip. Podľa slov jej mamy sa Jennifer pomaly začala preberať, a keď bola dostatočne pri vedomí, začala sa smiať práve na jej vtipe.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Scripps News (@scrippsnews)

Tvrdí, že smiech jej dcéry bol pre ňu v prvej sekunde desivý, pretože Jennifer sa na jej vtipoch nikdy predtým nesmiala.

Samozrejme, dlhoročná kóma nechala na mladej žene určité následky, a veľa vecí sa musí učiť odznova. Údajne Jennifer nedokázala vysloviť ani jedno slovo po tom, ako sa konečne prebrala. Okrem smiechu však dokázala mierne prikyvovať na otázky svojej mamy.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Good News (@globalpositivenews)

Dnes už je oveľa silnejšia a jej rehabilitácia sa každým dňom posúva k lepšiemu tak rýchlo, že v októbri minulého roka sa dokonca zvládla zúčastniť futbalového zápasu svojho syna.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Nečakaný páchateľ na svahu. Lyžiara naháňala 600-kilogramová beštia

Hviezda OnlyFans prezradila najbizarnejšie žiadosti na video, aké kedy dostala