in

Zo zákulisia: Keira Knightley po natáčaní Pirátov z Karibiku a jej terapeutická cesta

V úprimnom rozhovore sa Keira Knightley nedávno otvorila o emocionálnom zmätku, ktorý zažila po účinkovaní v hite Piráti z Karibiku, keď mala len 17 rokov. Uznávaná herečka prezradila, že táto skúsenosť bola taká traumatizujúca, že musela vyhľadať odbornú pomoc a podstúpiť niekoľkoročnú terapiu.

Vo veku 17 rokov sa Keira Knightley katapultovala do centra pozornosti svojím pozoruhodným stvárnením Elizabeth Swann v úvodnom diele série Piráti z Karibiku, Prekliatie Čiernej perly. Pod rúškom obrovskej slávy a všadeprítomného uznania, ktoré sprevádzali jej výkon, však ostrieľaná herečka úprimne priznala skľučujúce následky, ktoré táto rola zanechala na jej zdraví.

Zdroj: Pirates of the Caribbean: The Curse of The Black Pearl / Walt Disney Pictures and co-producer

Počas rozhovoru sa Keira Knightley rozhovorila o hlbokých výzvach, s ktorými sa stretla, keď prechádzala ohromnými úrovňami slávy počas svojich tínedžerských rokov. Po premýšľaní o svojej skúsenosti sa podelila: „Zdalo sa mi to dosť hrozné. Nie som extrovert, takže túto úroveň kontroly a úroveň slávy som považovala za naozaj ťažkú. V niektorých ohľadoch ste ešte dieťa. Bolo to traumatické, ale nastavilo to zvyšok mojej kariéry.“

Zdroj: Pirates of the Caribbean: The Curse of The Black Pearl / Walt Disney Pictures and co-producer

Zatiaľ čo čelila obrovským prekážkam, zostala odhodlaná neľutovať svoju účasť v sérii Piráti z Karibiku. Vyjadrila vďaku za svoju súčasnú situáciu a povedala: „Mám neuveriteľné šťastie a moja kariéra je v bode, že si ju naozaj užívam, a úroveň slávy je oveľa menej intenzívna. Už sa s tým viem vyrovnať a to je skvelé. Ale v tom čase to nebolo také skvelé a trvalo veľa rokov terapie, kým som na to prišla.“

Zdroj: Steve Eichner / NameFace / Sipa USA / East News

Zatiaľ čo jej skúsenosti predstavovali mnohé výzvy, je dôležité si uvedomiť, že proces tvorby filmov je vo svojej podstate náročný. Tieto filmové prešľapy slúžia ako pripomienka obrovských prekážok, s ktorými sa filmári stretávajú, a neuveriteľného potenciálu rastu a víťazstva počas ich cesty.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre