in

Zoznámte sa so ženou, ktorá chce mať najväčšie pery a lícne kosti na svete

Andrea Ivanova je influencerka, ktorá si získala pozornosť celého sveta. Prečo? Pre svoje pery. Momentálne má však za cieľ mať tie najväčšie lícne kosti a ešte väčšie pery, ako má dnes. Na túto dobrodružnú cestu sa vydala pred piatimi rokmi, keď sa rozhodla, že chce vyzerať ako bábika Bratz. To je dôvod, prečo má za sebou aj operácie ako výplň čeľuste a brady.

Niektorí lekári s jej rozhodnutím nesúhlasia a mnohé kliniky jej odmietli poskytnúť ďalšie výplne pier. Ide o to, že sa obávajú možných zdravotných komplikácií. Ivanova však ostáva odhodlaná a je pripravená nájsť človeka, ktorý sa tejto úlohy ujme. Svoje pery totiž stále nevníma ako dostatočne veľké, dokonca uviedla, že ich chce omnoho väčšie. Nechávala si ich doposiaľ plniť každý mesiac a už sama nevie, koľko peňazí na to minula.

Andrea uviedla, že nemá rada nudné správanie a je fanúšičkou excentrických ľudí. Aj preto sa dnes snaží spraviť zo svojich lícnych kostí tie najväčšie a minula na ne viac ako 1900$. Zďaleka však nie je tam, kde by chcela byť. Doposiaľ si do líc nechala aplikovať štyri injekcie kyseliny hyalurónovej a chystá sa na ďalšie dve.

Prezradila, že dokopy podstúpila už viac ako 43 zákrokov, pričom minula vyše 18 000$. Hoci sa jej dostáva veľa negatívnych komentárov, nerobí si z nich ťažkú hlavu. Chce byť spokojná sama so sebou a nezaujímajú ju názory cudzích ľudí. Zmyslom života je byť šťastným človekom a presne o to sa 25-ročná influencerka snaží.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Muž predstieral, že je právnik. Vyhral 26 súdnych prípadov, než ho stihli odhaliť.

Bomby zo sociálnych sietí #847 – nechce sa naučiť variť pre svojho priateľa, schytala vtipné komentáre