in

Bratranec zničil bratrancovi nové Playstation 5: Vložil do neho šunku a zapol ho

Deti vedia narobiť poriadne veľa rozruchu a postarať sa o nejednu nevídanú príhodu. Niekedy im napadnú také veci, že sa dospelým ľuďom zastavuje mozog nad vilomeninami, ktoré malí nezbedníci vyvádzajú. Najnovší prípad zo sociálnej sieti Reddit len potvrdzuje, že na vystrájanie hlúposti sú náchylnejšie malé deti.

Zdroj: Trend Spot/YouTube

Istá matka sa potrebovala vyventilovať a tak na spomínanom fóre vypustila svoj hnev. „Môj 10-ročný syn dostal na Vianoce PlayStation. Keď bol môj štvorročný synovec u nás na návšteve, vložil kúsok šunky do diskovej časti „Playka“ a pokúsil sa ho zapnúť. Okrem toho mu spadol ovládač na tvrdú podlahu, čo ho, samozrejme, mierne poškodilo,“ rozpovedala svoj príbeh žena, ktorá prijala určité sankcie voči svojej sestre a jej dieťaťu.

„Povedala som svojej sestre, že pokiaľ môjmu synovi nekúpi nové Playstation, nevpustím ich viac do svojho domu,“ reprodukovala mama poškodeného. Jej sestra totiž túto scénu značne zľahčovala, no matka si stála za svojím. Pod príspevkom sa rozprúdila živá debata, kde jedni obhajovali konanie matky, no druhí tvrdili, že zašla trocha priďaleko.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Kikuš
3 mesiace dozadu

Ved to je len stroj ktore take deti vobec nepotrebuju radsej mu dajte do ruk lizatko a loptu