in

Mama otvorila zásuvku 3-ročného syna. Našla v nej 5-metrovú jedovatú beštiu

Existuje vari silnejšie puto lásky aké je medzi matkou a jej dieťaťom? Tá ho totiž miluje nadovšetko, odmalička sa o neho stará vo dne v noci a chráni ho pred rôznymi nástrahami. Toto všetko istotne charakterizovalo aj istú mamičku žijúcu v Austrálii.

Zdroj: Freepik.com

Tá pravdepodobne takmer omdlela od strachu a zdesenia po tom, čo otvorila zásuvku svojho 3-ročného syna, kde mu odkladá jeho bielizeň. Našla v nej totiž 5-metrového východného hnedého hada, ktorý je považovaný za druhý najjedovatejší druh hada na svete.

Video s jedovatým plazom uverejnil na TikToku lovec týchto príšer Mark Pelley. „To nie je niečo, čo vidíte každý deň,“ skonštatuje melbournský lovec hadov vo videu.

@snakehunteraus 2nd most venomous snake in top underwear drawer #foryoupage #fyp #reptile #snake #viral #drawer ♬ original sound – SpongeBob background music

Ako sa však takáto dlhá obluda mohla dostať do uzatvorenej zásuvky? Pelley predniesol celkom realistickú teóriu. Had sa pravdepodobne ukryl v bielizni, ktorá bola zavesená na šnúre.

Mamička potom tieto šaty zo šnúry vzala a ako obvykle ich uložila do synovej zásuvky. Vďakabohu, že to dopadlo šťastne a nikomu sa nič nestalo.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Aaa
1 mesiac dozadu

Juchuuu. Bude niečo na tiktok. Tak miesto toho, aby som ho chytal, tak to točím. Kam tento svet speje.

15 náhodných obrázkov bez kontextu #2

Kiná ju za toto nenávidia