in

Je najbohatšia herečka na svete: Málokto však pozná jej meno!

Dnes vám predstavíme ženu, ktorá sa môže pýšiť titulom najbohatšia herečka na svete. Jej meno je Jami Gertz. Neviete o koho ide? Ani zďaleka nie ste jediní!

Jami Gertz je 58-ročná americká herečka. Narodila sa 28. októbra 1965 v meste Chicago v štáte Illinois, USA. S herectvom začínala už v útlom veku. Ešte ako detská herečka sa objavila napríklad v seriáloch Diff’rent Strokes (1978) alebo The Facts of Life (1979). Svoj prvý film nakrútila v roku 1981. V tomto roku si ako 16-ročná zahrala hneď v dvoch rôznych snímkach. Sú to Nekonečná láska  a Správná trefa .

V 80-tych a 90-tych rokoch sa Jami Gertz radila k často obsadzovaným herečkám vo filmoch aj v seriáloch. V rámci filmov spomeňme, že hrala napríklad v tituloch ako Šestnásť sviečok (1984), Křižovatky (1986) alebo Twister (1996). Čo sa týka seriálov, zahrala si v počinoch Pohotovosť, Ally McBealová, či Vincentov svet. Ako hlavná postava učinkovala napríklad aj v komediálnom seriáli Still Standing (2002-2006). 

Aj v posledných rokoch je stále aktívna, predstavila sa vo filme Chcem ťa späť z roku 2022. Napriek tomu, že má za sebou desiatky učinkovaní v rôznych TV projektoch, najbohatšia herečka na svete sa z nej stala až po manželstve. Jami Gertz sa totiž ešte v roku 1989 vydala za amerického miliardového podnikateľa Tonyho Resslera.

Autor tejto fotografie je Jeremiah Garcia

Dvojica spolu vlastní napríklad klub americkej NBA Atlanta Hawks. Manželia majú spolu 3 deti. Okrem svojho obrovského majetku je táto rodina známa aj častým podporovaním charity. Napriek tomu, že len málokto pozná jej meno, Jami Gertz je s trhovou hodnotou 3 bilióny amerických dolárov suverénne najbohatšia herečka na svete.

Zdroj 1, Zdroj 2

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre