in

Operátor žeriavu si poriadne vystrelil z muža, ktorý sa opaľoval na slnku. Zábavné video baví celý internet

Určite poznáš ten pocit: Prežívaš bežný nudný deň v práci alebo v škole, no zrazu sa ti naskytne príležitosť, ako si zlepšiť náladu, zahnať stereotyp a zabaviť nielen seba, ale aj svoje okolie. Využiješ túto príležitosť? Asi sa nemusím dvakrát pýtať …

Zdroj: Twitter/Elliot Eastwick

Presne to si asi povedal aj operátor stavebného žeriavu, ktorý si všimol, že sa pod ním na vedľajšom pozemku opaľuje nejaký muž. Rozhodol sa, že si z neho trochu vystrelí a na pár minút preruší jeho „zábavku“. Zábavné video natočil jeho kolega, s ktorým operátor komunikoval cez vysielačku.

Netrvalo dlho a muž sa z tieňa premiestnil o trošku ďalej. Operátor žeriavu samozrejme vedel, čo má robiť. Nenápadne posúval žeriav tak, aby si muž pod ním neužil slnečných lúčov až príliš.

Virálne video sa objavilo na Twitteri ešte v utorok 19. mája a za ten krátky čas obletelo viac ako 2 milióny ľudí. Zatiaľ, čo väčšina sa zabáva na „nešťastí“ opaľujúceho sa muža, nájdu sa aj takí, ktorí kritizujú drzosť operátora a jeho kolegu. Aký je tvoj názor? Napíš nám do komentárov!

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #170

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #865 : Mobilné hry sú len žrúti času.