in

Slováka naštvali dlhé rady pred obchodmi: Potrebujem ihlu, lebo sa mi rozj*bal koberec v kúpeľni

Novo zavedené opatrenia proti šíreniu koronavírusu dokážu naozaj naštvať. Príkladom je muž, ktorý do videa zábavne narovinu povedal, čo si o celej situácii myslí.

Na satirickej stránke Zomri sa dnes objavilo video, ktoré ukazuje zábavnú reakciu muža z Bratislavy. Ten už dlhšiu dobu stál pred galantériou na Špitálskej ulici, keď za ním prišiel reportér, ktorý sa ho opýtal zopár otázok o nových nariadeniach vlády. Odpoveď, ktorú novinár dostal, by asi nikto nečakal. Síce bola mierne vulgárna a pán sa v nej sťažoval najmä na dlhú radu pred obchodom, no napriek tomu už teraz pobavila tisíce ľudí.

Muž vo svojom vyjadrení ďalej povedal, že čaká na ihlu, pretože sa mu „doma rozj*bal koberec“ a chce si ho zašiť. Nakoniec sa redaktor ešte spýtal, či znovuotvorenie niektorých prevádzok pomôže našej ekonomike. Humornú situáciu a jeho vyjadrenie na otázku si môžeš pozrieť vo videu nižšie:

⭐️⭐️⭐️Zrodila sa legenda ⭐️⭐️⭐️

⭐️⭐️⭐️Zrodila sa legenda ⭐️⭐️⭐️Viete čo včera kolovala po internete taká fotka, ako stoja ľudia v rade pred textilnou galantériou na Špitálskej v Bratislave?Tak my odtiaľ máme aj video.🤩💪

Zveřejnil(a) Zomri dne Úterý 31. března 2020

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Skriatok
4 roky dozadu

Verim tomu, ze ten typek myslel vsetko doslovne s tym kobercom, ale nechcem si to ani predstavovat