in

Taliani skoro pukli od smiechu. Američan jedol špagety bizarným spôsobom

Ľudia, ktorí už navštívili Taliansko rozhodne môžu potvrdiť, že ide o prekrásnu krajinu s úžasnými ľuďmi. Ich temperament je jednoducho nezameniteľný a podarené gestá si doslova podmanili svet. Netreba sa preto čudovať, že Taliana dokážete extrémne rýchlo nahnevať.

Zdroj: Instagram/ben_reid_

Ľudia z Apeninského polostrova sú možno až priveľmi hrdí na svoju gastronómiu, kulinárske kombinácie a spôsoby konzumácie. Niežeby to bolo zlé, to určite nie, no niekedy ich človek s bujarejšími chúťkami dokáže priam až uraziť. Dôkazom je slečna z nášho nedávneho článku, ktorá dopadla veľmi neslávne.

Medzi najikonickejšie talianske jedlá patria suverénne cestoviny. Ich vznik sa datuje do obdobia pred našim letopočtom, avšak Taliansko, Blízky Východ a Čína prakticky dodnes vedú spor, kedy a kde bola stvorená táto rýchlo uvarená pochúťka.

Najstaršia písomná zmienka o cestovinách pochádza z obdobia už nášho letopočtu, v rozmedzí rokov 25 až 220. To je však minulosť, pre súčasnosť je azda najdôležitejšia informácia, že najväčšia spotreba cestovín je v Taliansku. Medzi najpopulárnejší druh cestovín v tejto krajine patria špagety.

O tom ako slušne jesť špagety azda nemožno pochybovať, hoci existujú dva prístupy čo sa týka poskytnutia príboru. Taliani to zvládajú len s vidličkou, v iných krajinách k nej dostanete aj lyžicu. Rozhodne však ku špagetám nedostanete nožnice, ako ich vytiahol americký „vtipálek“ Ben Reid.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ben ✝︎ (@ben_reid_)

Ten sa chcel v reštaurácií postarať o rozruch a natočiť vtipné video. Špagety sa mu zdali príliš dlhé a tak sa svojsky vynašiel. Vytasil nožnice a začal ich strihať pred každým sústom do komfortnej dĺžky. Čašník nemohol uveriť vlastným očiam a tak zavolal k sebe svoju kolegyňu. Spolu sa potom zabávali na originálnom Američanovi.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #382 – adrenalínoví nadšenci ale aj nanuky so zvláštnou príchuťou

Nech sa páči pani policajtka