in

Vyhral pol milióna v lotérii, ani nevedel, že sa do nej zapojil

Niektorí ľudia sa narodili pod šťastnou hviezdou. Ani sa nemusia veľmi snažiť a niekedy ani nevedia ako a sú v správnom čase na správnom mieste, prípadne urobia tú najsprávnejšiu vec.

Zdroj: Pexels.com – Andrea Piacquadio

Už sme písali o šťastí muža z Kalifornie, ktorý si odskočil podať do lotérie počas tankovania a vyhral 110 000 dolárov, a tiež o smädnom D. B. s výhrou pol milióna amerických dolárov. Do tretice prinášame azda najbizarnejší prípad solídnej výhry z hazardnej hry. A aj po tretíkrát sa presunieme do Spojených štátov amerických, kde pôsobí nejaká svetlá sila prinášajúca výhry za tých najkurióznejších okolností.

67-ročný muž z okresu Kalamazoo County v štáte Michigan vyhral presne 416 322 dolárov v lotérií s názvom BIG CA$H Second Chance. Ako možno odvodiť z názvu, princíp tejto hry, išlo o žrebovanie v akomsi druhom ťahu a nie o hlavnú výhru. Spomínaný senior však nechcel uveriť emailu od spoločnosti Michiganskej Lotérie a myslel si, že ide o podvod, keďže sa do žiadnej lotérie vedome nezapojil.

Zdroj: Wikimedia Commons

„Hrám veľa (hazardných) online hier, ale netušil som, že budem hrať o výhru v druhom ťahu, keď hrám určité hry. Videl som email od Michiganskej Lotérie, že som vyhral 416 322 dolárov. Myslel som si, že to je podvod, keďže do ničoho takého som sa nezapojil,“ vyjadril sa muž.

Našťastie sa pán nerozhodol ignorovať tento email a neskôr sa rozhodol zavolať do Lotérie a overiť si celú túto situáciu. „Keď som tam zavolal, uvedomil som si, že som sa žrebovania zúčastnil bez toho, aby som o tom vedel. Stále nemôžem uveriť, že toto sa skutočne deje. Je to šialený pocit vyhrať takúto obrovskú sumu,“ dodal šťastlivec. Nám neostáva nič iné len mu zagratulovať.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 strašidelných vecí, na ktoré natrafili ľudia #1

Ľudia sú zhrození! Majiteľka domu objavila pod podlahovými doskami nechutný čierny výrastok