in

Epickí strážcovia domova. Muž prevŕtal múr a postavil tú najrozkošnejšiu stráž

Dnešný svet je skutočne nebezpečným miestom a človek musí na seba neustále dávať pozor. Našťastie existujú prostriedky, vďaka ktorým sa môže cítiť bezpečnejšie. Ide napríklad o kamerové systémy, súkromnú bezpečnostnú službu či strážnych psov. Muž z videa si zvolil poslednú možnosť.

Zdroj: NPC Pets/YouTube

Niektorým ľuďom skrsnú občas v hlave neuveriteľné nápady. Istý muž chcel mať pravdepodobne lepší prehľad o dianí na ulici, ktorý by zabezpečili jeho tri roztomilé psíky. A tak jednoducho zobral hlavu svojho jedného miláčika, zbežne premeral jej veľkosť a začal vŕtať.

Keďže muž nechcel znevýhodniť žiadneho zo svojich troch psíkov, pre každého z nich urobil VIP otvor, aby ho všetci mohli simultánne informovať napríklad o prichádzajúcej návšteve a spustiť svoj automatický, 100 % bio-ekologický zvonček.

Ľudia sa zhodujú, že je to azda najrozkošnejšia SBS na svete. Iní tvrdia, že to môže byť tak trochu nebezpečné pre samotných psov, pretože ktokoľvek z ulice ich môže nakŕmiť neželanou potravou. Ľudská zlomyseľnosť totiž nemá hraníc.

Tí najkreatívnejší napísali, že keď by chcel majiteľa navštíviť zlodej a uvidel by týchto troch strážcov, ihneď by zanechal svoj úmysel a radšej sa zabavil so štvornohými potvorkami. Efektívnosť tejto bezpečnostnej služby môže posúdiť azda len samotný autor nápadu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre