in

Toto nečakala. Kengura škrtila psa, majiteľ ho vyslobodil bezcitným spôsobom

Austrália je naozaj špecifickou krajinou najmä z hľadiska diverzity a rozmanitosti zvieracích druhov. Bežne sa tam aj v domácnostiach, prípadne v ich okolí, vyskytujú pytóny, rôzne pavúky, či iná čudesná háveď. Azda najpríznačnejším zvieraťom pre našich protinožcov je kengura.

Zdroj: ThePetCollective/YouTube

Nevídaný pohľad na svojho štvornohého priateľa sa naskytol istému Austrálčanovi pri potulkami prírodou. Bol totiž uväznený pod chvatom nabúchanej kengury, z pod ktorého sa nevedel vymaniť. Arogantné správanie austrálskeho vačkovca pripomínajúceho nejakého zápasníka, viedlo muža na videu k celkom odvážnemu a aj nečakanému činu.

Aby svojho psíka oslobodil, podišiel k svojmu sokovi, čím kenguru zjavne znervóznil. Pes sa dostal na slobodu a agresívne zviera začalo poskakovať, ako by sa s mužom chystalo do ringu na zápas. Vtedy sa muž priblížil kengure na dostrel a uštedril jej štipľavú ranu päsťou do hrude. To ju zjavne zaskočilo, pretože na mieste sa zmenila sťa kameň.

Muž potom zavolal na psa a bezpečne sa dostali späť. Kengura po chvíľke strnulosti, pravdepodobne pri spracovávaní celej situácie, sa taktiež pobrala za svojím. Video je to celkom podarené, aj keď spôsob muža pri oslobodzovaní vzbudzuje jemné rozpaky. Predsa len, tá päsť asi bola trochu navyše.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Títo ľudia sa rozhodli niečo renovovať no zašli až príliš ďaleko

12 ľudí, ktorých veľké očakávania boli zdrvené váhou reality