in

Mačka sústredene sledovala box v televízii. Krátko na to zmlátila svojho súrodenca

Pravdepodobne každý človek má alebo mal v živote svoj vzor. Bol to idol, ktorý bol niečím výnimočný a preto sme sa na neho chceli podobať. Speváčky, športovci, herci či rôzne svetové osobnosti boli našimi ikonami, ku ktorým sme vzhliadali.

Zdroj: NPC Pets/YouTube, Pexels.com – Marko Blazevic, Freepik.com – redgraystock

Čuduj sa svete, aj vo zvieracej ríši funguje pravdepodobne podobný mechanizmus. Dôkazom je istá mačka. Tá pravdepodobne ako každá mačka zvádzala od narodenia boj so svojimi súrodencami. Je dosť možné, že vo väčšine prípadov ťahala za kratší koniec a súrodenci jej doslova vytreli kocúra. Jedného dňa sa to však (náhodou) rozhodla zmeniť.

Raz pristihla svojho majiteľa ako sleduje zábery z boxu. Chtiac-nechtiac zainteresovaná do tohto umenia, nevedela odpútať zrak od čarovnej skrinky a poctivo nasávala techniky tohto športu. Nechcela kúpiť mačku vo vreci a neučila sa od hocikoho, ale od najlepších, čo sa krátko na to potvrdilo v praxi. Mačička sa totiž po lekcii rozhodla ísť ihneď s kožou na trh a oplatiť svojmu súrodencovi prehraté súboje. Do ringu si totiž prizvala práve jeho.

Dôkazom, že mačka bola na hodinách boxu pozorná bola implementácia prvej bojovej techniky a to trasenie hlavou. Krátko na to využila moment prekvapenia a zaútočila na svojho večného soka. Hoci z toho napokon nebolo nijaké K.O., je nesporné, že svojho súpera porazila na body. Ten tak bude mať pred svojím súrodencom od tohto momentu oveľa väčší rešpekt.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Pojebsa
4 mesiace dozadu

Veď je to fake. Nechápem prečo ten text k videu. Prázdne slová, stačilo keby tam bolo len to video. Ale očividne niekto nemá čo robiť tak vytvára príbehy k videam. PS v prvom videu má mačka iný chvost a má na ňom viac prúžkov. V druhom nemá taký chvost ani jedna. Takže FAKE video a FAKE príbeh