in

Tieto 3 hry zadarmo prináša predplatné PlayStation Plus na mesiac júl

Členovia PlayStation Plus sa môžu tešiť na tri atraktívne hry, ktoré budú dostupné od 2. júla pre predplatiteľov všetkých verzií PlayStation Plus zadarmo. Ak teda máte akúkoľvek verzou tohto predplatného, budete si môcť do svojej hernej knižnice zadarmo pridať tieto tituly.

Zdroj: PlayStation

3. Borderlands 3 – PS4, PS5

Vyberte sa na dobrodružstvo plné chaosu v Borderlands 3. Hra vás zavedie do vzdialených kútov galaxie, kde bojujete proti fanatickému kultu The Children of the Vault. Vyberiete si zo štyroch nových Vault Hunterov, každého s unikátnymi schopnosťami a spôsobom hrania. Hrať môžete sami alebo v kooperácii s priateľmi. Ak ste fanúšikmi hier ako je Tiny Tina´s Wonderlands a predovšetkým veľmi špecifického vizuálu, ktoré tieto hry ponúkajú, oplatí sa dať tejto hre šancu.

2. NHL 24 – PS4, PS5

Pre fanúšikov hokeja, ktorí si chcú zažiť digitálnu hokejovú kariéru na vlastnej koži, budú pripravené realistické zápasy plné adrenalínu v NHL 24. Môžete si vytvoriť svoj vlastný tím a hra ponúka možnosť cross-play a iných funkcií.

1. Among Us – PS4, PS5

Among Us bol dlho internetovým hitom číslo jedna. Táto populárna hra vás zavedie do vesmíru, kde musíte spolupracovať s ostatnými hráčmi, aby ste udržali loď v chode. Pozor však na Impostorov, ktorí sa snažia misiu sabotovať, a práve týchto impostorov je treba odhaliť skôr, než bude neskoro. V tejto hre sa ukáže, kto je dobrý klamár a herec, a kto je rodený detektív.

Bonus pre Genshin Impact

Od 16. júla budú môcť členovia PlayStation Plus získať exkluzívny balíček pre Genshin Impact, ktorý obsahuje 160x Primogems, 4x Fragile Resin, 20x Hero’s Wit, 30x Mystic Enhancement Ore a 150 000 Mora. Hra je dostupná na stiahnutie pre všetkých hráčov zadarmo bez ohľadu na to, či máte predplatné alebo nie. Tento exkluzívny balíček však môžete otvoriť len s aktívnym predplatným.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre