in

Legenda navždy odchádza. FarmVille čoskoro odstránia z Facebooku

Legendárna hra FarmVille čoskoro skončí na Facebooku. Ten totiž koncom roka prestane úplne podporovať Flash od spoločnosti Adobe, a tak vývojári nemali inú možnosť, ako prevádzku hry nadobro ukončiť. Na správu upozornil portál Forbes.

Zdroj: Zynga

Hru, ktorá sa prvýkrát objavila na platforme Facebook Gaming v roku 2010, pozná hádam každý starší používateľ tejto sociálnej siete. S obrovskou základňou fanúšikov patrila medzi najhranejšie hry, neoficiálne čísla hovoria o miliónoch hráčoch každý mesiac.

Vývojári z herného štúdia Zynga však teraz oznámili smutnú správu. Legendárna hra definitívne skončí 31. decembra 2020. Všetci aktívni hráči tak stratia prístup k svojim virtuálnym políčkam koncom tohto roka. O ukončení podpory informuje aj sociálna sieť na stránkach hry.

Zdroj: Zynga

Dôvodom ukončenia podpory a stiahnutia hry je rozhodnutie sociálnej siete. Facebook totiž do konca roka prestane podporovať všetky hry, ktoré fungujú na zastaralom Adobe Flash.

Ešte pred oficiálnym koncom hry na Facebooku prestanú vývojári prijímať všetky mikrotransakcie a ich reklamácie. Hra však bude naďalej dostupne bez platených výhod až do konca roka.

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre