in

No Man’s Sky vývojári pracujú na Open World hre simulujúcej celú planétu

Po rokoch sa Hello Games, tvorcovia hry No Man’s Sky, sústredia na niečo celkom nové. Light No Fire predstavujú ako masívnu Open World fantasy hru, v ktorej budete sa budete môcť pohybovať doslova po celej plánete. Nie však po planétach takých rozmerov, aké boli v hrách predstavené doteraz. Hra bude simulovať celú veľkosť našej reálnej planéty Zeme.

Zdroj: Youtube / GameSpot

Riaditeľ Sean Murray už teraz nadšene sľubuje hory a doly, o akých sa nám môže len snívať.

Zdroj: Youtube / GameSpot

Oproti No Man’s Sky, kde má človek možnosť prebádať zákutia minivesmíru, Light No Fire bude obrovská RPG (Role-Playing Game), v ktorej sa budete môcť voľne pohybovať. Nakoľko voľné to bude, ak pridáme nejaký hlavný príbeh hry a vedľajšie misie, to je zatiaľ nezodpovedaná otázka.

Zdroj: Youtube / GameSpot

Video, ktoré hru predstavuje, zobrazuje rôzne možné funkcie, ktoré vraj budeme môcť v hre očakávať – stavanie prístreškov, ktoré v upútavke vyzerá mať potenciál pomerne veľkej slobody, vyrábanie nástrojov, nábytku, vybavenia atď, zber surovín, plávanie, krotenie bohatej divokej zveri a možnosť ich osedlania – vidno je aj možnosť osedlať lietajúce zvieratá pripomínajúce draky, multiplayer a mnoho ďalších.

Sean Murray je známy svojimi prehnanými sľubmi a sklamaním hráčov pri oficiálnych vydaniach očakávaných hier. Fakt, že podľa riaditeľa na hre momentálne pracuje len približne 12 ľudí, tiež neznie práve optimisticky. Upútavka však vyzerá skvelo, aj keď začína byť trh presýtený hrami zo žánru Open World – Sand Box – RPG.

Zdroj: Youtube / GameSpot

Nezostáva nám nič iné, než čakať na novinky od vývojára, a ako bude hra vyzerať reálne na konci svojho vývoja, na to si pravdepodobne ešte nejakú chvíľu počkáme. Dátum vydania hry nebol vývojárom ani len pribižne načrtnutý.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre