in

PlayStation Plus hry zadarmo na január 2024 už poznáme, a nový PS+ rok začne ozaj dobre

Každomesačná nádielka 3 hier zadarmo platí pre každého predplatiteľa služby PlayStation Plus bez ohľadu na to, či si platíte základnú, najlacnejšiu verziu predplatného alebo rovno tú najdrahšiu. PlayStation Blog už teraz uverejnil, aké 3 hry si budete môcť zadarmo pridať do knižníc na svojich konzolách od 2. januára až do 5. februára.

A Plague Tale: Requiem – PS5

Fantastická grafika a výborný, aj keď depresívny príbeh vás udržia v napätí, a nehovoríme to ako pokus o reklamu. Táto hra je skutočne úspešným pokračovaním svojho predchodcu A Plague Tale: Innocence, a aj keď z hľadiska herných mechaník neprináša nič nové a inovatívne, príbeh stojí za to.

Evil West – PS4 a PS5

Do tejto kampane sa môžete ako agent tajného inštitútu chytajúceho upírov ponoriť sólo alebo v kooperatívnom móde. Kombat pôsobí hladko a plynule, výber zbraní je zábavný a hlavný príbeh ladený do krvilačného divokého západu je jednoducho plný akcie v boji proti upírom.

Nobody Saves the World – PS4 a PS5

Táto hra od Drinkmox Studios: Guacamelee! vás postaví do role hlavného hrdinu menom „Nobody“ (v preklade „Nikto“), ktorý musí zachrániť svet pred prastarou kalamitou behom toho, ako sa dokáže premieňať na sliz, koňa, ducha, draka atď. Začiatok hry môže pôsobiť trochu zdĺhavo, hra sa však potom rozbehne do kopca (alebo z kopca) zábavy.

Zdroj: PlayStation.Blog

Okrem týchto troch hier si môžu hráči a fanúšikovia hry Warframe stiahnuť takzvanú Warframe: Syrinx Collection, ktorá obsahuje Syrinx Chest Plate, Syrinx Shoulder Plates, Syrinx Leg Plates, Baza Rifle, Cassowar Polearm, Storm Color Palette, Essential Base Damage Mod Bundle, Essential Critical Damage Mod Bundle, 2x Orokin Catalyst, 170 Platinum, 7-dňový Affinity Booster a 7-dňový Credit Booster.

Zdroj: Warframe

Nezabudnite, že máte posledných pár dní na to, aby ste si stiahli decembrovú nádielku PS Plus hier zadarmo, ak ste tak ešte neurobili, keďže túto si môžete stiahnuť už len do 1. januára. December nám do knižníc priniesol Lego 2K Drive, Powerwash Simulator a Sable.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre