in

PUBG hrá najmenej hráčov od roku 2017 – Ich počet sa znížil o vcelku veľké číslo

9 Septembra ohlásili PlayerUnknown’s Battlegrounds  (PUBG) najmenší počet hráčov odkedy sa hra stala svetovým fenoménom. Ide o ďalšiu hru, ktorá sa stala len dočasným trendom?  Spoločnosť stojaca za vývojovom hry oznámila, že počet hráčov je momentálne iba 500 000 ľudí denne, čo znamená, že hru hrá najmenej hráčov od júla 2017 a hra vznikla v marci toho istého roku.

V časoch najväčšej slávy dosahovala hra viac ako 3 milióny hráčov denne . Developeri samozrejme neotáľajú a z plných síl sa snažia hre navrátiť jej niekdajšiu slávu .  Prerobením prešla dokonca ja úplne prvá mapa  a pribudlo množstvo nových máp, ktoré majú hráčov zaujať.

Samozrejme je nutné dodať, že 500 000 hráčov  denne nie je malé čislo a mnoho vývojárov by dalo všetko preto aby podobné čísla dosahovali so svojim produktom . Oproti trom miliónom je to samozrejme  značný pokles.  Populárna mobilná verzia dostáva naďalej pravidelné aktualizácie a PUBG Corp si ešte kopať hrob určite nemusí.

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Ragnarocek
4 roky dozadu

Mobilna verzia je uplne od ineho vyvojara 🙂 Tencent games robi PUBG mobile a PUBG lite ktore je portom mobilnej hry na PC. PUBG pre PC a konzoly je produktom PUBG corp 🙂

Starostlivosť, ktorú si želá každý chlap alebo čo o tebe prezradia náušnice – Toto sú memes, ktoré vznikli špeciálne pre ženy!

Babka používa fén na vlasy ako rýchlostný radar, aby prinútila spomaliť okoloidúce vozidlá