in

THE FINALS nechtiac zabanovalo stovky nevinných hráčov namiesto cheaterov

Pred pár dňami sme hovorili o tom, ako nová FPS strieľačka THE FINALS od vývojára Embark Studios čelí obrovskému problému so stúpajúcim množstvom cheaterov. A to predovšetkým v ranked móde tejto kompetitívnej hry, na čo poukázal Reddit užívateľ Nieoh vo videu od cheatera, ktoré zazdieľal verejnosti.

This is what you deal with in Ranked.
byu/Nieoh inthefinals

Štúdio sa vyjadrilo, že pracovalo na prvej vlne banov pre týchto hráčov, aby do arény prinavrátilo integritu, ktorú si táto skutočne zábavná nová kompetitívna strieľačka zaslúži. Podľa ich slov im v tomto boji doteraz prekážali detailnejšie nešpecifikované technické problémy, pre ktoré sa štúdiu nedarilo efektívne zabanovať účty hráčov, ktorí v hre podvádzajú.

Zdroj: Steam / The Finals

Embark Studios sa v týchto dňoch konečne rozhodli sebavedomo vypustiť do sveta The Finals digitálny rozkaz zabanovať účty cheaterov. Tie spomínané nedefinované technické problémy ale v procese asi zabudli odstrániť, pretože spolu s určitým čislom reálnych cheaterov vo vlne zabanovali aj obrovské množstvo poctivých hráčov. Hups.

Zdroj: Youtube / The Finals

Twitter okamžite zaplavili príspevky nevinných hráčov a streamerov, ktorých kontá dostali permanentný ban úplne bez dôvodu. Štúdio už našťastie pracuje na odstránení banov z nevinných účtov napríklad práve u streamerov, ktorí vedia svoju nevinu dokázať videami a klipmi práve zo svojich živých vysielaní.

Zdroj: Steam / The Finals

Veríme, že hra a jej komunita sa z celého problému rýchlo otrasie a bude naďalej rásť. The Finals sa podarilo dosiahnuť obdivuhodných 10 miliónov aktívnych hráčov len za 15 dní od svojho vydania a nadšenie okolo tejto hry zatiaľ neutícha.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre