in

Ubisoft CEO ospravedlňuje 60 EUR za live-service Skull And Bones hru slovami: Je to výborná AAAA hra

Fanúšikovia námorných a pirátskych hier, a fanúšikovia hry Assassin´s Creed 4: Black Flag už dlho čakajú na pripravovanú hru Skull and Bones od spoločnosti Ubisoft, ktorej vydanie už bolo niekoľkokrát odložené z rôznych dôvodov. Jeden z najdôležitejších dôvodov bola práve kvalita hry, o ktorej veľká časť hráčskej komunity pochybuje už dlho.

Zdroj: Epic

CEO Ubisoftu, Yves Guillemot však tvrdí, že táto hra nie len že vyvráti všetky doterajšie pochybnosti komunity a umlčí kritikov spoločnosti, no zároveň nasadí novú úroveň kvality triple-A (AAA) hier v žánri pirátskych a lodných hier. Ba, podľa Yvesa nás Skull and Bones presvedčí, že nie je len triple-A (AAA) hrou, ale dokonca až quadruple-A (AAAA) hrou.

Zdroj: Ubisoft

Sľubuje, že pri vydaní hra nebude vyzerať nekompletne, ako to Ubisoft zvykol robiť u väčšiny svojich titulov, ale naopak bude poskytovať hráčom plný a výborný herný zážitok už od prvého dňa spustenia.

Zdroj: Ubisoft

A týmito argumentami bráni voľbu, ponúkať túto hru za plnú cenu 60 EUR a to aj napriek tomu, že hra bude obsahovať všetky funkcie live-service hier, ako sú battle passy, sezónne udalosti, in-game obchod, v ktorom si budete môcť kupovať kozmetické a iné rozšírenia a samozrejme špeciálnu premium currency, menu, ktorú budete môcť používať len pre nákup priamo v tejto hre.

Zdroj: Ubisoft

Nebol by to Ubisoft, keby sa nepokúšal vyťažiť z hry čo najväčší zisk. Analitici vedúceho spoločnosti upozornili, že nalepiť na live-service multiplayer titul nálepku s cenou plnej hry by mohlo limitovať veľkosť komunity, ktorú táto hra osloví, čo by mohlo byť pre live-service hru po čase samozrejme fatálne.

Zdroj: Ubisoft

No Yves Guillemot sa tohto vôbec neobáva a je si istý, že hra bude nevídaným úspechom. V tomto momente ešte prebiehajú Open-Beta testy, no doterajšie reakcie streamerov a herných kritikov, ktorí boli pozvaní na rôzne testovania, Yvesove slová až tak veľmi potvrdzujú.

Zdroj: Ubisoft

Skull and Bones oficiálne vyjde už o pár dní, a to konkrétne 16. februára. Už čoskoro teda uvidíme, aké pravdivé tieto slová sú.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Prinášame prvý pohľad na Supergirl: Woman of Tomorrow. Čo všetko už vieme o novom DCU filme?

Nazývajú ho jedálenským pirátom. Muž sa najedol už v minimálne 127 reštauráciách bez platenia