in

V tejto novej hre bojujete so zlou čarodejnicou tým, že po nej kričíte nadávky

Horové Indie hry dokážu často prekvapiť svojou nečakanou kreativitou. Spomeňme si napríklad na hru Mortuary Assistant, ktorá valcovala internet pomerne dlhú dobu. Malé štúdiá sa často neboja experimentovať s hernými mechanikami, ktorých sa veľké štúdiá pre istotu nedotýkajú, pretože nevedia, ako na ne budú hráči reagovať.

Zdroj: Steam

Indie štúdiám to však môže byť jedno, najhoršie, čo sa môže stať, je povýšenie hry na virálny level, ako sa to stalo v prípade hier Mortuary Assistant alebo Lethal Company.

Zdroj: Steam

Štúdio Beshbarmak vyvíja pomerne originálny nový hororový titul s názvom „Fuck You Witch“, ktorá je zasadená do prostredia vidieckeho Kazachstanu a Ruska, a postava, za ktorú hráte, je mladý chlapík, ktorému jeho najlepšia kamarátka práve vyznala lásku.

Mladík však trpí zvláštnymi halucináciami, z ktorých jedna predstavuje čarodejnicu, proti ktorej bojujete skutočne typickým slovanským spôsobom – v realite si prisuniete váš herný mikrofón bližšie k ústam a nakričíte na ňu ruské nadávky, ktoré vás hra naučí. V prípade, že nemáte mikrofón alebo nechcete rozprávať, môžete nadávky namiesto toho do hry písať.

Zdroj: 9GAG

Slovo Beshbarmak popisuje jedno z tradičných kazachstanských jedál, ktoré sa aj priamo v hre naučíte variť. Podľa vývojára bude hra plná skrytých objektívov a „šialene zábavných hádaniek“.

Zdroj: Youtube / beshbarmakgames

„Fuck You Witch“ by mala vyjsť v marci 2024 na Steame a dostupná bude v anglickom a ruskom jazyku. Kto si nenechá ujsť príležitosť, naučiť sa chrumkavé ruské nadávky?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre