in

Aká je jediná herná upútavka na Youtube, ktorá má viac zhliadnutí ako GTA 6?

Keď štúdio Rockstar Games pred mesiacom konečne vypustilo úplne prvú upútavku k novopripravovanej hre Grand Theft Auto 6, na ktorú sa nevie dočkať 99% hráčskej komunity, internet nehovoril o ničom inom. Video malo behom niekoľkých hodín obrovské čísla zhliadnutí na Youtube a sociálne siete boli zahltené reakciami a článkami na túto tému.

Počet zhliadnutí rýchlo narástol do takých veľkostí, že predbehol aktuálne čísla, ktoré nájdeme na upútavkách iných populárnych titulov ako je napríklad Cyberpunk alebo Elden Ring.

Zdroj: Alza

Počet zhliadnutí jednej konkrétnej hry sa jej však poraziť nepodarilo. Hra, ktorá drží na Youtube prvenstvo, je vcelku prekvapivý titul. Konkrétne nejde o nič iné, ako o upútavku k mobilnej hre Subway Surfers.

Zatiaľ čo GTA 6 trailer sa teší obdivuhodným 169 mil. zhliadnutí, Subway Surfers od štúdia Kiloo Games si hovie na prvej priečke s vyloženými nohami a číslom 361 mil. To je, prosím pekne, viac ako dvojnásobok.

Zdroj: Youtube / Marco Masri

Domnievame sa, že sa medzi vami nenájde jediný človek, ktorý by Subway Surfers nepoznal, či už z osobného zabíjania nudy na mobilnom telefóne alebo len tak z počutia. Táto hra je jednou z najúspešnejších mobilných hier posledných pár rokov a ešte dnes je rovnako zábavná a aktuálna.

Zdroj: Subway Surfers

Samozrejme, narozdiel od Subway Surfers, ktorá je na trhu už viac ako 10 rokov, GTA 6 ešte nebola ani oficiálne vydaná. Je teda možné, že sa nakoniec v budúcnosti pozície vymenia.

Zdroj: Alza

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Nota
1 mesiac dozadu

Hej no….ak nemá človek o čom písať tak ,aj takýto článok by mohol stačiť pomyslel si …..človek na druhej strane odpovedá „môžem ,len dodať LOOOOOOOOOL“ ……pochopil si čo som tým myslel ?

Last edited 1 mesiac dozadu by Nota

Poznáme dátum vydania najočakávanejšej Xbox exkluzivity tohto roka

Morgan Freeman a jeho vek