in

Aká je mesačná nádielka hier PlayStation Plus na máj?

Ako to býva každý mesiac, predplatitelia PlayStation Plus sa môžu tešiť na ďalšiu nádielku hier, ktoré si môžu stiahnuť zadarmo. Pre majiteľov PlayStation 5 sú to až 4 tituly, pre majiteľov PlayStation 4 budú pripravené 3, a každá hra je príchuťou z trochu iného súdka.

Zdroj: PlayStation

Táto ponuka bude dostupná od 7. mája a nájdeme v tej teda nasledujúce hry:

4. EA Sports FC 24 Standard Edition / PS4, PS5

Zatiaľ najnovší titul zo série sa snaží čo najviac a najvernejšie priblížiť realizmu zo sveta futbalu a priniesť ten najautentickejší zážitok, aký je v tomto momente možné docieliť. S viac ako 19 000 licencovanými futbalistami a 700 tímami si určite nájdete svoje, či už chcete hrať online, kompetitívne, alebo so svojimi kamarátmi pri pohári piva či kofoly.

3. Ghostrunner 2 / PS5

Tento post-apokalyptický first-person cyber-titul prináša ešte intenzívnejší zážitok ako jeho predchodca Ghostrunner 1. Rýchle tempo a one-hit spôsob boja je oproti prvému titulu zo série ozvláštnený novými pohybmi a skillmi a nelineárne stavaným svetom. Každý protivník však dokáže správne reagovať na určité pohyby a útoky, preto musíte rýchle tempo nakombinovať s precíznou voľbou útokov, aby ste uspeli.

2. Tunic / PS4, PS5

Rozkošné izometrické dobrodružstvo na mape plnej lesov, zrúcanín a labyrintov je nie len plné hľadania skrytých pokladov, no taktiež šikovného boja s protivníkmi, ktorých na svojej ceste stretnete. Fanúšikovia tohto štýlu hier alebo vizuálu si určite prídu na svoje.

1. Destiny 2: Lightfall / PS4, PS5

Toto rozšírenie základnej hry Destiny 2, ktorá je pre všetkých hráčov bez rozdielu ponúkaná zadarmo, vás zavedie na Neptún, kde sa snažíte zabrániť technologickému zničeniu tajného mesta Neomuna vybavení novými odmenami a temnými silami vo forme nových schopností, a to všetko vo svetlách neónovej atmosféry. Pre toto rozšírenie je potrebné stiahnuť si základnú hru Destiny 2.

Destiny 2: Lightfall, Ghostrunner 2 a Tunic budú pre všetkých predplatiteľov PS Plus dostupné na stiahnutie zadarmo do 3. júna, EA Sports FC 24 Standard Edition bude dostupná až do 17. júna.

Zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre